2011/12

 

 Do soutěže jsme vstupovali s cílem udržet okresní přebor i na následující ročník, což se nám úspěšně povedlo. S předvedenou hrou už tak spokojeni nejsme, jen v některých zápasech se nám povedlo nechat na hřišti maximu. Nutno podotknout, že v rozhodujících zápasech o udržení jsme podali koncentrovaný výkony. V průběhu jara jsme se potýkali s absencí několika hračů a tak se sestava vždy lepila na poslední chvíli. Na následující sezónu bude potřeba kádr doplnit minimálně o tři hráče. Nejlepším střelcem mančaftu se stal Fencl se šesti brankami. Na postu brankáře se v průběhu ročníku vystřídali Vondrák, Meško, Melicher a nejvíce odchytaných minut měl Fidra. Nejvíce žlutých karet posbíral Brunclík (5), červenou kartu dostal Kosprt a Novotný.

 26. kolo

  Opatovice - Baník  3:1 (3:0)

  K poslednímu zápasu odjíždíme opět v dost improvizované sestavě. Domácí začali náporema už ve 12. minutě vedli dvouma slepenýma brankama 2:0. Do poločasu ještě jednou skórovali. I nadále byli lepší, my vsítili branku z rychlého protiútoku díky Mařatovi. Účet utkání se do koce zápasu už nezměnil.

   Branky: Mařata

   ŽK: P. Kuch

   Sestava: Melicher - Kašička, Kredba, Brunclík, Kadeřábek - Herman, Mařata, Sajdl, Sidor - Wiesner, Šourek st. (42. P. Kuch)

 

   25. kolo

  Baník - Ostřešany 2:2 (0:1)

  Do posledního domácího zápasu v této sezóně jsme nastoupili opět bez brankáře. Na brankové čáře musel zastoupit Fidru Melicher. První poločas byli aktivnější hosté z Ostřešan, do vyložené šance se ale nedostali. Až ve 40. minutě z rohového kopu dokázal odražený balón ukrýt do branky Drábek a byl z toho poločasový výsledek 0:1. V druhém poločase jsme naopak byli aktivnější my a v rozmezí sedmi minut od 72. do 79. minuty dokázali dvakrát skórovat Sajdl a Havrda. Tento nadějný výsledek Baník neudržel a z posledního útoku dokázali hosté vyrovnat na konečných 2:2.

   Branky: Sajdl, Havrda

   ŽK: Herman, Kadeřábek

   Sestava: Melicher - Herman, Šnýdr, Král (46. Svoboda), Kadeřábek - Sajdl, Mařata, Brunclík, Havrda - Sidor (46. P. Kuch), Tříska

 

 

   24. Kolo

  Chvojenec - Baník 4:0 (2:0)

   Venkovní zápas a už poněkolikaté problémy se sestavou. Zápas jsme nezačali špatně, ale z prvního útoku jsme hned inkasovali. Potom byla hra vyrovnaná, několikrát jsme zahrozili z brejků. Těsně před poločasem dali domácí branku na 2:0, která je uklidnila. Druhý poločas už se jen dohrával, v něm jsme obdrželi ještě dvě branky. Naší největší tutovku spálil Sidor, když netrefil bránu z malého vápna.

   ŽK: Herman, Kosprt 

   Sestava: Fidra - Herman, Melicher, Brunclík, P. Doležal - Mařata, Sajdl, Kosprt, Roubíček - Tříska, Sidor

 

   23. kolo

  Baník - Přelovice 1:1 (0:1)

  V dalším zápase jsme přivítali na domácím hřišti čtvrtý celek tabulky Přelovice. První poločas se odehrával spíše na naší polovině. hosté se ale do vyložených šancí vůbec nedostávali. V obraně jsme byli velice pozorní. Až na konci poločasu potrestal nedůslednost hostující Hochman. Druhý poločas připomínal spíše boj. My hrozili z brejků, velice aktivní byl Tříska. Po jeho krásné akci jsme také jedinkrát skórovali. Do brány hostů se trefil Sajdl. Zasloužená remíza pro oba celky.

  Branka: Sajdl

  ŽK: -

  Sestava: Fidra - Wiesner, Kredba, Brunclík, Kadeřábek (60. Herman) - Roubíček, Sajdl, Mařata, Havrda - Hyhlík, Tříska

  článek ze stránek Přelovic: www.tjprelovice.cz/Referat.php?id_zapasu=1040


   22. kolo

  Dříteč - Baník 4:0 (2:0)

  Opět se potýkáme s velkou marodkou a s nepřístupem některých hráčů. K utkání vyrážíme se splácanou sestavou a obvoláváním hráčů, aby nás bylo aspoň jedenáct až o půl páté. Zápas začal převahou Dřítče, kteráuž ve 12. minutě zahrával pokutový kop, který ovšem zneškodnil dnes vynikající Fidra. Domácí byli nervózní, že se proti oslabené sestavě nemohou prosadit. Branky vsítily až mezi 29. a 31. minutou. My jsme v prvém poločase zahodili dvě šance. Druhý poločas byl v režii domácích, kteří navýšili dvakrát skóre. Naše tutovky v druhém poločase zahodili Tříska a Mařata. Pochval pro všechny členy našeho výběru, kteří se dostavili k zápasu.

  ŽK: Roubíček

  Sestava: Fidra - Kašička, Melicher, Brunclík, Wiesner - Roubíček, Sajdl, Mařata, P. Doležal - Tříska, Volný

 

   21. kolo

  Baník - Újezd 2:4 (1:3)

  Vzhledem k marodce, jsme museli improvizovat v bráně. Na místě golmana nastoupil stoper Melicher. V derby byli v prvním poločase lepší hosté, kteří nás třikrát po našich hrubkách potrestali. Druhé dějství už bylo vyrovnanější, my jsme nevyužili několik slibných šancí.

   Branky: Havrda, Brunclík

   ŽK: -

   Sestava: Melicher - J. Kuch (75. Černý), Šnýdr, Brunclík, Wiesner (60. Kadeřábek) - Roubíček, Mařata, Tříska (46. Svoboda), Havrda - Fencl, Sajdl

   Článek ze stránek Újezda: www.sokolujezd.estranky.cz/clanky/muzstvo-dospelych-a/bendzik-se-blyskl-hatrickem.html

 

   20. kolo

  Lipoltice - Baník 0:2 (0:0)

  K velice důležitému utkání jsme přistoupili zodpovědně. Od začátku zápasu jsme měli převahu, kterou jsme vyjádřili gólově až v druhé půli. Lipoltice zahrozily akorát jednou z rohového kopu. O naše branky se podělili Mařata a po zranění navrátivší se Tříska, který dodal naší hře potřebný klid. Pochvalu si zaslouží všichni hráči.

  Branky: Mařata, Tříska

  ŽK: Roubíček, Brunclík

  Sestava: Fidra - Herman, Melicher, Brunclík, Wiesner - Mařata, Kosprt, Tříska, Roubíček - P. Kuch, Sajdl (70. Hrbek)

 

   19. kolo

  Baník - Choltice 2:2 (0:1)

  Do utkání jsme vstoupili tlakem a kdyby ve 20. minutě byl stav 3:0 pro nás, tak by se nikdo nemohl divit. Jenže naše šance zůstaly nevyužity. Z první střely hostů jsme dostali hned branku. I druhý poločas jsme diktovali tempo zápasu, jenže po rohu v 60. minutě jsme dostali opět branku, byly to jediné dvě střely, které hosté za celý zápas vyprodukovali. Tento stav nás nepoložil a překrásnou střelou z dálky snížil Roubíček. V závěru se nám podařilo vyrovnat, když na trestný kop Petra Kucha si naběhl Herman a brankáři hostů nedal šanci. V tomto utkání jsme si zasloužili vyhrát.

  Branky: Roubíček, Herman

  ŽK: P. Kuch, V. Kuch, Brunclík

  Sestava: Fidra - Herman, Melicher, Brunclík, Fencl (89. Svoboda) - Roubíček, Mařata, V. Kuch (61. Havrda), Wiesner - Sajdl, P. Kuch

 

   18. kolo

  Baník - Dašice 2:4 (0:1)

  V důležitém utkání, ve kterém jsme chtěli získat nějakej ten bodík jsme nastoupili proti celku Dašic. První poločas byl vyrovnaný, opět jsme ale bohužel inkasovali z naší chyby, resp. špatné rozehrávky z obrany. Do druhého poločasu jsme vstoupil s odhodláním otočit stav utkání, v 60. minutě se dostal po centru Hermana ke střele hlavou Sajdl, trefil pouze tyč. A pořekadlo nedáš dostaneš platilo i u nás. Hned z protiútoku jsme dostali branku na 0:2, tato branka hostů ale zaváněla ofsajdem, ovšem píšťalka rozhodčího zůstala němá. Za několik málo minut jsme inkasovali po samostatném průniku třetí branku. Za Baník v závěru zápasu dokázali zkorigovat stav Brunclík a Sajdl, na vyrovnání to však nestačilo.

   Branky: Brunclík, Sajdl

   ŽK: Brunclík, Hrbek, Melicher

   Sestava: Meško - Herman, Melicher, Brunclík, Kredba (46. Sajdl) - Roubíček, Kosprt, Mařata, Wiesner - Hrbek, P. Kuch

 

   17. kolo

  Přelouč B - Baník 3:0 (2:0)

  V mrazivém nedělním odpoledni jsme nastoupili na půdě Přelouče opět v nekompletní sestavě. Domácí byli v prvém poločase jasně lepším mužstvem na hřišti a bylo jen otázkou času, kdy inkasujeme. V druhém poločase se hra vyrovnala a inkasovali jsme pouze z dost přísně nařízené penalty.

   Sestava: Fidra - Kredba (75. J. Kuch), Melicher, P. Kuch, Fencl (46. Meško) - Roubíček, Mařata, Havrda, Wiesner - Sajdl, Hrbek

 

   16. kolo

  Baník - Mikulovice 1:1 (1:1)

  A do třetice zápas doma. Konečně aspoň jednobodový úspěch. Hosté šli brzo do vedení, pak měli do 20. minuty ještě dvě velké příležitosti, které pokryl Vondrák. Poté jsme převzali iniciativu my a zaslouženě vyrovnali Filipem Mařatou po individuální akci Kosprta. Mohli jsme přidat i další branky, ale příležitosti Mařaty (2x), Kosprta, Meška a Hrbka zůstaly nevyužity. Škoda, ale zaplaťpánbůh aspoň za bod.

  Branky: Mařata

  Sestava: Vondrák - Kredba, Melicher, P. Kuch (89. Kadeřábek), Meško - Roubíček, Kosprt, Mařata, Wiesner - Sajdl, Hrbek

 

   15. kolo

  Baník - Sezemice 0:5 (0:2)

  Bez komentáře....

  ŽK: P. Kuch, Brunclík

  Sestava: Fidra - Meško, Melicher (72. Kredba), Brunclík, Havrda (84. J. Kuch) - Mařata, Sajdl, P. Kuch, Roubíček - Fencl (66. Wiesner), Hrbek

  Fotogalerie k zápasu: brunda13.rajce.idnes.cz/Chvaletice_-_Sezemice_jaro_2012/

 

     14. kolo

  Baník - Roveň 0:4 (0:1)

  Do jarní části soutěže jsme vstoupili stejně, jako jsme ukončovali podzimní část a to negativně. Od první minuty bylo lepší hostující mužstvo, první poločas jsme ještě dokázali držet krok a plnit taktické pokyny. Bohužel v druhé půli nám došla hlavně fyzická síla a valil se na nás jeden útok za druhým. Každej si může sáhnout sám do svědomí, kolik toho v zimě odtrénoval. S takovýmhle přístup nemáme v soutěži co dělat. Uvidíme co napoví další zápas, který sehrajeme opět doma proti Sezemicím.

  ŽK: Roubíček, Sajdl, Melicher

  Sestava: Fidra - Herman, Melicher, Hrbek, Meško - Mařata, Brunclík, Kosprt (73. Svoboda), Sajdl, Roubíček (62. Wiesner) - P. Kuch

  Fotogalerie k zápasu: brunda13.rajce.idnes.cz/Chvaletice_-_Roven_jaro_2012/

 

   13. kolo

  Baník - Opatovice 2:5 (2:2)

  ŽK: Hyhlík, Herman

  Branky: Hyhlík, Hrbek

 

   12. kolo

  Ostřešany - Baník 4:2 (3:1)

  Branky: Fencl, Tříska

 

   11. kolo

  Baník - Chvojenec 0:5 (0:3)

  Domácí bez několika hráčů základní sestavy (Mařata, Fencl, Novotný, Kosprt, Havrda, Melicher, P. Kuch, Brunclík, Hyhlík) neměli nárok na hosty z Chvojence. utkání bylo jednoznačnou záležitostí hostujícího mužstva. Ovšem nutno podotknout, že Chvojenec vsítil čtyři branky po hrubých chybách domácího Baníku.

  ŽK: Fidra, Roubíček

  Střely na bránu: 1:5

  Rohy: 5:7

  Ofsajdy: 0:2

  Sestava: Fidra 4 - Herman 4, Hrbek 5, Kredba 3, Meško 4 - Wiesner 4, Šnýdr 5, Tříska 4 (46. Kadeřábek 6), Roubíček 4 - Šourek ml. 4, Sajdl 5

 

   10. kolo

  Přelovice - Baník 4:1 (1:0)

  Všechy čtyři branky nám vsítil přelovický kanonýr Hochman. Do poločasu hra vyrovnaná, po vyloučení Novotného, jasná převaha na straně domácích.

 

   9. kolo

  Baník - Dříteč  2:3 (0:2)

  Branky: Novotný, Fencl

  ŽK: Novotný, Melicher

  Střely na bránu: 6:7

  Rohy: 4:7

  Ofsajdy: 2:1

  Sestava: Fidra 6 - Herman 4 (46. Meško 5), Melicher 4, P. Kuch 6, hrbek 5 - Mařata 5, Kosprt 5, Tříska 5, Šnýdr 5 (77. Sajdl) - Fencl 6, Novotný 6

 

   8. kolo

  Újezd - Baník 1:1 (0:0)

  V osmém kole zajíždíme do nedalekého Újezda. V minulé sezóně jsme zde ztratili v závěrečných minutách dvoubrankový náskok. I tentokrát mělo utkání vyrovnaný průběh. V prvém poločase měli optickou převahu domácí, ale byli to především hosté, kteří hrozili nebezpečnými protiútoky. dva nebezpečné brejky nevyužil Novotný, domácím naopak ve skórování zabránila dvakrát tyč Fidrovy branky. Do kabin se šlo za poločasového stavu 0:0. V druhém poločase vystupňovali domácí ještě více svůj tlak, ale byli to hosté, kteří k radosti hostujících fans vsítili branku. O tu se z nenápadné akce postaral Mařata. Chvaletičtí, stejně jako v minulé sezóně přišli o vedení až v závěrečných minutách. Tři minuty před koncem rozvlnil hostující síť po sérii odražených míčů Jan Rozsévač. Nerozhodným výsledkem 1:1 utkání skončilo, jednalo se o zaslouženou remízu, domácí několikrát nastřelili tyč, hosté zase neproměnili brejky.

   Branky: Mařata

   ŽK: Brunclík

   Střely na bránu: 5:5

   Rohy: 6:4

   Ofsajdy: 2:3

   Sestava: Fidra 9 - Hrbek 8 (90. Král), Melicher 8, Brunclík 7, Havrda 7 - Mařata 8, P. Kuch 7, Tříska 8, Roubíček 6 (40. Kadeřábek 5) - Novotný 7, Šourek ml. 5 (46. Sajdl 7)

 

   7. kolo

  Baník - Lipoltice  3:1 (1:0)

  Ve velmi důležitém utkání jsme na domácím hřišti přivítali celek TJ Lipoltice, který na svém kontě neměl ještě ani bod. První poločas byl vyrovnaný, více ze hry měl ovšem Baník, Lipoltičtí hráči se dostávali zřidkakdy za polovinu domácích. Hra se odehrávala na polovině hostů, ale s minimem střel na Lipoltickou branku. Až v 45. minutě protrhl střeleckou smůlu po akci Novotného a P. Kucha Fencl, 1:0. Druhý poločas se odehrával stejně jako první, vice za hry měli domácí. Z ojedinělého protiútoku se hostům v 65. minutě podařlilo vyrovnat, když si zaběhnul za domácí obranu Tichý a vyběhnuvšího golmana Vondráka přehodil, 1:1. Za čtyři minuty už domácí opět vedli zásluhou Fencla. V 80. minutě podtrhl výhru domácích Mařata, zasloužená výhra domácích, hosté ohrozili chvaletickou branku pouze jednou.

   Branky: Fencl 2, Mařata

   ŽK: P. Kuch, Meško

   Střely na bránu: 9:1

   Rohy: 3:3

   Ofsajdy: 1:2

   Sestava: Vondrák 5 - Herman 6, Hrbek 6, Brunclík 6, Meško 5 - Mařat 7, Kosprt 5 (46. Šnýdr 6), Novotný 6, Hyhlík 6 - Fencl 7 (81. Sajdl), P. Kuch 6

 

   6. kolo

  Choltice - Baník  3:0 (3:0)

  Do utkání vstoupila obě mužstva za hustého deště. Hostujícímu Baníku opět nevyšel vstup do utkání a v 15. minutě byl stav 2:0 pro domácí Slavoj. Celý první poločas byl v jasné režii domácích, kteří přidali ješte do poločasu jednu branku a to v 37. minutě. Baník si nevypracoval ani jednu nadějnou střeleckou příležitost a působil dost bezradně. Druhý poločas měl stejný průběh jako první, akorát s jednou výjimkou, že mu chyběly góly. Domáci své příležitosti nevyužili, hosté zahrozili pouze Hrbkem, kterému střelu vykryl brankář domácích Zářecký. Poté se dostal po vysunutí Novotného do šance V. Kuch, ale jeho šanci stihnul zblokovat domácí obránce. V dalším kole přivítá Baník po sérii zápasů venku konečně na domácím hřišti celek Lipoltic. Doufejme, že to bude utkání vítězné.

   ŽK: Herman, Novotný, V. Kuch

   Střely na bránu: 11:3

   Rohy: 8:3

   Ofsajdy: 4:2

   Sestava: Fidra 3 - Herman 4, Brunclík 4, P. Kuch 4, Hrbek 4 - Mařata 5, V. Kuch 4, Sajdl 4, Havrda 4 - Novotný 4, Roubíček 4 (33. Melicher 5)

 

   5. kolo

  Dašice - Baník  7:2 (3:2)

  Domáci měli do zápasu raketový vstup a po 25ti minutách vedli 3:0, když trestali hrubé chyby chvaletických hráčů. Baník stihnul do poločasu snížit na rozdíl jednoho gólu. O branky se podělili P. Kuch a Novotný. V druhém poločase se čekal obrat hostů, ale místo toho přišel hned v první minutě zkrat a branka domácích na 4:2. Hosté se položili a jejich tragický výkon se zastavil na skóre 7.2 pro domácí Spartu Dašice.

 

   4. kolo

  Baník - Přelouč B  1:1 (0:0)

  V dalším kole jsme přivítali nováčka a zároveň vedoucí celek soutěže FK Přelouč B. V úvodu utkání byl aktivnější domácí Baník, už v 7. minutě se po centru Havrdy dostal ke střele Novotný, jeho pokus skončil mimo branku hostů. Za další tři minuty se k nebezpečnému průniku dostal Herman, střela skončila kousek vedle přeloučské svatyně. hned o minutu později zblokovali hostující obránci střelu Sajdla. V 16. minutě si připsal svůj první zákrok také domácí brankář Vondrák. Ve 22. minutě střela Beránka orazítkovala tyč chvaletické branky.  V 35. minutě musel z důvodu zranění střídat domácí Hrbek, nahradil ho P. Kuch, který podal na pro něho nezvyklém postu obránce vynikající výkon. V 37. minutě se dostal k nebezpečné střele teprve šestnáctiletá domácí naděje Wiesner, přeloučský golman jeho střelu bravůrně zlikvidoval. Do kabin se šlo o poločasu za bezbrankového stavu. Do drůhé půle vstoupil opět aktivněji domácí Baník a v 55. minutě byl odměněn brankou, kterou vsítil alá Poborský HAVRDA. Vedení domácích trvalo pouhých pět minut, k odraženému míči za vápnem se přimotal Beránek a vyrovnal na konečných 1:1. Oproti minulému utkání předvedl Baník podstatně lepší výkon, v dalším kole zajíždí na půdu Sparty Dašice.

   Branky: Havrda

   Bez karet

   Střely na bránu: 3:2

   Rohy: 3:4

   Ofsajdy: 0:1

   Sestava: Vondrák 8 - Herman 7, Hrbek 7 (35. P. Kuch 8), Brunclík 8, Šnýdr 7 (80. Melicher) - Mařata 8, Sajdl 8, Tříska 7, Havrda 7 - Novotný 6, Wiesner (60. Roubíček 7)

 

   3. kolo

  Mikulovice - Baník  6:1 (2:0)

  Ve třetím kole zajíždíme na půdu Mikulovic a tím zakončujeme naší sérii tří zápasů venku. Minulou sezonu jsme v Mikulovicích prohráli 5:0 a doma naopak vyhráli 7:0. Prvních deset minut bylo utkání vyrovnané, hosté se díky Sajdlovi dostali do jediné šance, ten si ovšem špatně zpracoval míč a šanci nevyužil. Pak převzaly otěže utkání Mikulovice a na hřišti jasně dominovaly. Do konce prvního poločasu dvakrát skórovaly. Ve druhém poločase nám přidělily další čtyři branky a to ještě Vondrák v bráně hostů pět šancí chytil. Za hosty korigoval pouze Fencl z penalty. Nezbývá nic jiného, než se z tohoto utkání poučit a v dalším kole bodovat s nadupaným týmem FK Přelouč.

   Branky: Fencl

   ŽK: Brunclík, Hrbek, Sajdl

   Střely na bránu:

   Rohy:

   Ofsajdy:

   Sestava: Vondrák 5 - Filip 2 (68. Melicher 4), Novotný 3, Brunclík 3, Hrbek 3 - Mařata 3, Kosprt 4, Tříska 4, Wiesner 4 (60. Roubíček 3) - Fencl 4, Sajdl 3

 

   2. kolo

  Sezemice - Baník 2:1 (1:0)

  Ve druhém kole nastupuje Baník opět na hřišti soupeře z důvodu konání pouti v Sezemicích. S tímto celkem jsme na jaře prohráli 1:0. I tentokráte se jednalo o vyrovnaný zápas, v koncovce byli přesnější domácí a tak o branku zvítězili. Z vítězného zápasu z Rovně vypadnul ze sestavy Hyhlík, naopak ji doplnily Kosprt a Novotný. Už v 11. minutě se dostal k hlavičce Sajdl, mířil však nepřesně. Baník byl i nadále aktivnější než domácí, své nájezdy na brankáře postupně neproměnili Tříska, Fencl a Mařata. V 38. minutě se dostali do šance i sezemičtí, brankář Vondrák reflexivně vyrazil. Když už se schylovalo, že se o poločase půjde do kabin za nerozhodného stavu, dostal se po přiťuknutí Sajdla k úniku Fencl. Před pokutovým územím byl evidentně faulován, rozhodčí po chvilce váhání zapískal a hosté měli zahrávat standartní situaci. K údivu všech přítomných rozehráli rychle domácí (pak bylo vysvětleno p. rozhodčím Oulickým, že se jednalo o ofsajd, ten ovšem viděl pouze p. Syrůček na pomezí, o ofsajd se v žádném případě nemohlo jednat.) a nepřipravenou obranu hostů potrestal Štěrovský, 1:0. Do druhého vstoupili aktivněji opět hosté a toužili po vyrovnání. Toho se dočkali v 70. minutě, kdy po přiťuknutí střídajícího Wiesnera pohodlně skóroval Kosprt. Ani tento stav Baníku nestačil  a hnal se za vítězstvím. V 73. minutě se ocitnul zcela sám před brankářem Hrbek, jeho pokus však stačil sezemický brankář reflexivně vyrazit na břevno. V 76. minutě našli skulinku v obraně hostů domácí a strhli vedení na svou stranu, 2:1. Baník ještě více otevřel hru, vyrovnat nedokázal. Několik šancí sezemických pochytal výborný brankář Vondrák.

   Branky: Kosprt

   ŽK: Kosprt, Novotný

   Střely na bránu: 6:9

   Rohy: 3:5

   Ofsajdy: 2:3

   Sestava: Vondrák 8 - Meško 6 (88. Roubíček), Novotný 6, Brunclík 6 (60. Kredba 5), Hrbek 6 - Mařata 5, Kosprt 6, Tříska 5, Havrda 5 (68. Wiesner) - Fencl 7, Sajdl 7

 

   1. kolo

  Sokol Roveň - Baník 3:4 (0:1)

  V prvém utkání nové sezony okresního přeboru 2011/12 zajížděl Baník na půdu favorita soutěže celku Rovně. V základní sestavě chvaletic chybělo několik opor (Kosprt, Novotný, Herman...), nemohla se představit ani nová posila na brankářském postu Tomáš Fidra. Do zápasu vstoupilo aktivně domácí mužstvo, prvních dvacet minut bylo aktivnější, jejich velké šance končily vedle branky nebo v náručí hostujícího brankáře Vondráka. Ve 34. minutě se osmělil i Baník a hned z toho byla branka. Po vybojovaném míči Sajdla a jeho příhře, pláchnul domácím obráncům Fencl a neomylně zasunul vedle vyběhnuvšího brankáře Baláše, 0:1. Po obdrženém gólu přidala opět domácí Roveň, ovšem narážela na soustředěnou obranu Chvaletic. Až v 45. minutě po ruce Meška v pokutovém území se dostali domácí k penaltě. Tu pokryl super zákrokem Vondrák. Poločas tedy skončil vedením Baníku. Do druhého poločasu vstoupila Roveň tlakem a odměnou jim byly dvě branky v 54. a 57. minutě. Rázem byl stav 2:1 pro domácí. Hosté nesložili zbraně a bojovali dál o dobrý výsledek. V 61. minutě vyrovnal na 2:2 nestárnoucí Radek Sajdl. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, hrál se atraktivní fotbal, který se musel líbit všem přítomným divákům, včetně hostujícího kotle vedeného Fandou Maškem :). V 79. minutě vybojoval na pravé straně míč Mařata, krásně předložil Třískovi a ten bombou přes celou bránu zavěsil do šibenice, 2:3. Hned po rozehrávce potrestal domácí nedůslednost v obraně Mařata, 2:4. A zdálo se, že je hotovo, jenže domácím byla v 86. minutě přisouzena opět další penalta. Tu tentokráte proměnil Vach, 3:4. Poté už si výsledek hosté pohlídali a zaslouženě dovedli utkání k vítězství.

   Branky: Fencl, Sajdl, Tříska, Mařata

   ŽK: Hrbek

   Střely na bránu: 5:6

   Rohy: 8:4

   Ofsajdy: 1:0

   Sestava: Vondrák 7 - Meško 6, Hrbek 6, Brunclík 6, Hyhlík 7 (90. Šlechta) - Mařata 8, Tříska 8, Roubíček 6 (60. Wiesner 6), Havrda 6 - Fencl 6, Sajdl 8