Jeřišno 2009

 
 Na první letní turnaj vyrážíme do Jeřišna u Chotěboře. Odjížděli jsme v dost obměněné sestavě s cílem postoupit ze základní skupiny. Počasí bylo přímo ideální na fotbal. Hrálo se v pěti skupinách po pěti týmech, z každé skupiny postupují tři nejlepší týmy a jeden nejlepší ze čtvrtého místa. Pořadatel nás nalosoval do celkem přijatelné skupiny "E", kde jsme se utkali s FC Mufíci Praha, Libice n/D, Česká Bělá a Benga Praha. Po prvním rozpačitém výkonu s Mufíkama, se náš tým rozjel na plné obrátky a skupinu suverénně vyhrál. 

  V osmifinále na nás čekal třetí nejlepší tým ze skupiny "A" a to byla Sokol Maleč. Utkáni jsme měli pevně v rukách, až na chybu v závěru, kdy jsme si to zbytečně zkomplikovali. Ve čtvrtfinále nás čekala JOMA Závratec, tým převážně složený z hráčů Třemošnice. Zápas skončil remízou, tak přišly na řadu pokutové kopy. V nich už to bylo o štěstí, bohužel jednou jsme zaváhali a náš tým se musel s turnajem rozloučit.

  Odměnou nám bylo páté místo, což nikdo před odjezdem nečekal. Jen doplním, že vítězem se stali hráči Tipsportu Třemošnice, kteří porazili JOMu Závratec až na penalty. Celý turnaj proběhl bez problémů i po organizační stránce.

  Rozpis našich zápasů skupiny "E"

AC Tulipán  -  FC Mufíci Praha           1:1   V. Kuch

AC Tulipán  -  Benga Praha               1:0   V. Kuch

AC Tulipán  -  Česká Bělá                  4:0   Vohralík, Fencl, Meško, P. Kuch

AC Tulipán  -  Libice n/D                    5:1   Vohralík 2, Doležal, P. Kuch, Meško 

  Osmifinále

AC Tulipán  -  Sokol Maleč                 2:1   Vohralík, Meško

  Čtvrtfinále

AC Tulipán  -  JOMA Závratec            2:2(3:4 pk) Vohralík, V. Kuch

  Pořadí

1. Tipsport Třemošnice  2. JOMA Závratec  3. FC Warriors  5. AC Tulipán

  Naše sestava:

Vondrák - V.Kuch, Kredba, Fencl, Brunclík - P. Kuch, Doležal, Meško, Vohralík

 

 

 

 

náš tým

/album/nas-tym/img-1321-jpg//album/nas-tym/img-1322-jpg/