Bělušice 2009

 
 Na druhý letní turnaj vyrážíme do Bělušic, nám velice známého prostředí. Tento kvalitně obsazený turnaj jsme už třikrát vyhráli. Letos odjíždíme bez tradičních opor Libora Tichýho a Slávka Brunclíka s cílem dostat se co nejdál.

  Ve skupině "D" jsme se postupně utkali s domácím týmem Bělušic, Realem Gambrinus a Hrobníkama. Skupinou jsme prošli bez větších komplikací a mohli jsme vyhlížet soupeře pro osmifinále.

  V něm na nás čekal tým jmenující se Šanghajci. Ačkoli soupeř začal náporem, postupně jsme získali územní převahu my a bez problému jsme si poradili i s tímto mančaftem. Ve čtvrtfinále jsme se utkali se zajímavě jmenujícím týmem Pat a Mat, složený převážně z hráčů Radovesnice. Tento tým nám nekladl příliš velký odpor a my se mohli radovat z postupu do bojů o medaile. V semifinále se chystala odveta za minulý rok proti týmu Slovácka (vyřadili nás v osmifinále), posledního vítěze turnaje, složeného z bývalých hráčů Mogulu Kolín. Utkání bylo vyrovnané, ale my jsme byli produktivnější v koncovce a především zásluhou Zdeňka Hrbka jsme postoupili do finále. Zde na nás čekal tým Hrobníků, s kterými jsme se utkali již ve skupině. Boj o zlato probíhal jednoznačně v naší režii a my jsme se mohli radovat už po čtvrté z vítězství ve dvanáctileté historii turnaje, což se ještě nikomu nepovedlo.

  Jen dodám, že cenu pro nejlepšího brankáře turnaje převzal David Cincibus a nejlepším střelcem byl Vladimír Novotný( údajně s patnácti brankami, no nevím kde to pořadatelé napočítali, viď Vodouchu).

  Zvláštní poděkování patří také našim sponzorům městu Chvaletice a cukrárně kavárně manželů Kuchových. Nesmím zapomenout ani na naše fanoušky, kteří nás přijeli povzbudit v hojném počtu.

  

   Rozpis našich zápasů skupiny "D"

 AC Tulipán - Bělušice XXL            4:1   Novotný 3, V. Kuch

 AC Tulipán - Real Gambrinus        2:2   Vohralík 2

 AC Tulipán - Hrobníci                   5:3   Hrbek 2, Novotný, Vohralík, P. Kuch

   Osmifinále

 AC Tulipán - Šanghajci                 3:1   Vohralík, Hrbek, Novotný

   Čtvrtfinále

 AC Tulipán - Pat a Mat                  5:2   Vohralík, Hrbek, Novotný, P. Kuch, V. Kuch

   Semifinále

 AC Tulipán - Slovácko                   3:1   Hrbek 2, Vohralík

   Finále

 AC Tulipán - Hrobníci                    4:1   Kosprt 2, Hrbek, V. Kuch

   Pořadí

 1. AC Tulipán  2. Hrobníci  3. Slovácko

   Naše sestava

 Cincibus - Chára, Filip, Vohralík, Kosprt, Hrbek - Tenušák, Jan Brunclík, Novotný, P. Kuch, V. Kuch - J. Kuch