Výsledky

Mistrovské utkání 25.9. 2022

Baník - Mikulovice 3:1 (1:0)

Po dvou volných víkendech, jsme sehráli další mistrovské utkání na domácím hřišti. Začátky obou poločasů jsme se herně hledali. V prvém poločase jsme ale soupeře nepustili k žádné velké příležitosti. A sami jsme dokázali skórovat, když bomba Adama Molnára z třiceti metrů skončila pod břevnem mikulovického brankáře. V druhém poločase se obraz hry změnil a byli to hostující hráči, kteří diktovali tempo zápasu a odměnou jim byl gól, již v páté minutě. My jsme se vůbec nedokázali pořádně dostat do hry. Až přeskupení v sestavě nám pomohlo vrátit se zpět do zápasu. V 74. minutě vybídnul krásným pasem Adam Molnár Dominika Šípoše a ten hlavou dostal míč do branky. Vedením se na naše kopačky dostal klid a měli jsme další šance na zvýšení skóre v zápasu. Matěj Tichý po individuální akci trefil z hranice vápna břevno. Poté měl šanci na malém vápně, po přihrávce Lukáše Sotony, Tomáš Hrobař, ale bohužel špatný první dotek ho připravil o jistý gól. V závěru zápasu se ještě dokázal trefit Lukáš Sotona, který zvýšil na závěrečných 3:1.
Pochvala pro tým, tentokráte vynikali - Adam Molnár, Matěj Tichý, Dominik Šípoš a v bráně David Štěrba.

Branky: Molnár, Šípoš, Sotona

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Molnár, Borisov, Havrda - M. Danko, Tichý - Sotona, Svoboda, Šípoš - Hrobař (Novák, Kuch)

Mistrovské utkání 3.9. 2022

Baník - Mnětice 4:1 (1:0)

První mistrovské utkání v nové sezóně 2022/23. Od začátku zápasu jsme to byli hlavně my, kteří diktovali tempo. V prvním poločase skóroval ve 40. minutě z rohového kopu nejmenší hráč na hřišti Matěj Tichý, který potvrdil výborný výběr místa v pokutovém území. Po této brance jsme soupeře doslova zamknuli před pokutovým územím, ale bohužel bez výsledného gólového efektu. V druhém poločasu jsme bezpečně drželi balón, ve 62. minutě navýšil skóre z hranice velkého vápna Adam Svoboda. Pak jsme na nějákých deset minut vypadli z tempa a soupeř snížil z přímého kopu na rozdíl jedné branky. V 78. minutě po křižným dlouhým  nákopu Dominika Šípoše, utekl rychlík Lukáš Sotona a zvýšil na 3:1. To už jsme na hřišti jednoznačně dominovali a v závěru zápasu dokázal po přímém kopu z půlky Matěje Míška a odrazu od břevna, pohotovou dorážkou skórovat Jakub Šnýdr.
Pochvala pro všechny hráče a zvláště i Davida Štěrbu v bráně, který uplatnil svůj přehled a pomohl nám s rozehrávkou.

Branky: Tichý, Svoboda, Sotona, Jak. Šnýdr

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - M. Danko, Tichý - Svoboda, Molnár, Jak. Šnýdr - Sotona (Hrobař, Havrda, Mrkvička, Novák)