Výsledky

Mistrovské utkání 16.6. 2022

Býšť - Baník 1:7 (1:3)

Naše poslední utkání sezóny a zároveň pro spoustu kluků poslední utkání za tuto věkovou kategorii. V tomto zápase jsme potvrdili nadvládu v okresním přeboru starších žáků. Začátek utkání jsme ještě nebyli koncentrovaní na zápas a brzo jsme inkasovali, ale v průběhu poločasu jsme získali nadvládu a zápas brzo rozhodli. Kluci zaslouží nejen za tento zápas, ale i za průběh celé sezóny obrovskou pochvalu.

Branky: Molnár 3, Tichý, Šípoš, Sotona, Šurkala

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Šípoš - V. Černý, Kuch, Molnár, Tichý, Sotona - Mrkvička (Šurkala, Kvasnička, P. Danko)

Mistrovské utkání 10.6. 2022

Baník - Opatovice 4:0 (1:0)

MISTŘI!!!!!!

Branky: Sotona 2, Molnár, Tichý

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Šípoš - Černý, Tichý, Sotona, Molnár, Mrkvička - P. Danko (Š. Vančura, Šurkala, Kvasnička, V. Vančura)

Mistrovské utkání 7.6. 2022

Paramo - Baník 0:2 (0:1)

Na utkání jsme odcestovali pouze v devítičlenném složení. S torzem ročníku 2007, kluci makali, bojovali. Utkání bylo vyrovnané, ale vyložené šance jsme měli pouze my. Už jen jedno utkání nám zbývá , aby jsme byli přeborníky okresu. Baník!

Branky: Tichý, Molnár

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Šípoš - Černý, Tichý, Sotona, Molnár, Š. Vančura - P. Danko

Mistrovské utkání 28.5. 2022

Baník - Valy 9:0 (3:0)

Začátek utkání nebyl dobrý. Hosté nám vydřeli vzdorovat dvacet minut. Poté odšpuntoval brankostroj Matěj Tichý a účet utkání se zastavil na skóre 9:0. Svůj první gól za starší žáky dal benjamínek ze starší přípravky Míša Novotný.

Branky: Tichý 3, Molnár 3, Šípoš, Sotona, M. Novotný

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Šípoš - Kuch, Tichý, Mrkvička, Molnár, Sotona - P. Danko (Šurkala, V. Černý, V. Vančura, M. Novotný)

Mistrovské utkání 22.5. 2022

Baník - Rosice n/L 22:2 (9:1)

Jednoznačná záležitost. Všichni hráči se vystřídali skoro na všech postech.

Branky: M. Danko 5, Mrkvička 4, Tichý 3, Filip 3, M. Vančura 2, Molnár 2, Sotona, Šurkala, Branda

Sestava: P. Danko - M. Vančura, Šípoš - Sotona, Kuch, Tichý, Branda, Mrkvička - M. Danko (Molnár, Filip, Š. Vančura, Šurkala)

Mistrovské utkání 17.5. 2022

Baník - Přelovice 2:2 (1:0)

Souboj prvního z druhým, nabídnul zajímavý fotbal se spoustou šancí na obou stranách. V prvém poločase otevřel skóre Lukáš Sotona po akci Michala Vančury. Pak jsme několik šancí nedokázali využít do konce poločasu, hosté se k zakončení dostávali pouze sporadicky. Druhý poločas nás hosté začali přehrávat, ale bez gólového efektu. Když už to vypadalo, že zápas skončí našim jednobrankovým vítězstvím, tak nám Přelovice daly dvě branky v rozmezí dvou minut - 63. a 65. minuta. V poslední minutě dokázal vyrovnat z přímého kopu po faulu na Adama Molnára Lukáš Sotona. Troufám si říct, že se jedná o spravedlivý výsledek. V pomocných penaltách na konci zápasu jsme prohráli. Pochvala pro celý tým a Adama Molnára, který i při zranění se sebezapřením dohrál zápas a pomohl k bodu.

Branky: Sotona 2

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Šípoš - P. Danko, Molnár, Tichý, Sotona, J. Kuch - Š. Vančura (Kvasnička, Černý, V. Vančura)

Mistrovské utkání 11.5. 2022

Pardubice dívky - Baník 3:8 (1:2)

Po dvou odložených zápasech, ke kterým jsme nemohli nastoupit vinou střevní virózy v týmu (kterou si děti přivezly ze školy v přírodě), jsme konečně sestavili tým aspoň s jedním střídajícím hráčem. Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané, holky hrály hezký fotbal, my, díky laxnosti hráčů od úvodu zápasu jsme se dosti trápili. Druhý poločas už byl z naší strany lepší.

Branky: Tichý 4, Molnár 3, J. Kuch

Sestava: M. Danko - Sotona, Šípoš - Šurkala, Mrkvička, Tichý, Molnár, J. Kuch - Š. Vančura (P. Danko)

Mistrovské utkání 26.4. 2022

Srch - Baník 0:15 (0:5)

Proti mladému týmu Srchu byla k vidění gólová úroda. K utkání jsme měli k dispozici pouze jednoho střídajícího (mladší žáci, kteří nás doplňují odjeli na školu v přírodě a před zápasem onemocněl Lukáš Sotona). Po zlomenině zánartní kůstky se vrátil Jakub Mrkvička, nikoli střílet branky, ale branky zastavovat, tedy jako brankář (dokud se nedá dopořádku po dlouhé absenci). Svojí premiěru si odbyli hráči ze starší přípravky Honzik Filip a Míša Novotný. V plážovém tempu, kdy se klukům nechtělo moc běhat, patřili kluci ze přípravky k nejlepším hráčům.

Branky: Branda 6, Molnár 3, M. Vančura 2, Filip, Tichý, Šípoš, M. Danko

Sestava: Mrkvička - M. Vančura, Šípoš - Šurkala, Branda, Tichý, Molnár, M. Danko - Filip (M. Novotný)

Mistrovské utkání 24.4. 2022

Baník - Mikulovice 11:1 (3:0)

Zasloužené vítězství. V prvém poločase jsme hráli na strašně uzkém hřišti, hru jsme špatně roztahovali do stran. V druhém poločase nastalo zlepšení, kluci začali lépe plnit pokyny trenéra. K vidění bylo vidět několik pohledných akcí. Spousta střeleckých příležitostí ještě zůstala nevyužita.

Branky: Branda 3, Molnár 2, Tichý 2, Sotona, Kvasnička, M. Vančura, J. Kuch

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Šípoš - P. Danko, Branda, Tichý, Molnár, J. Kuch - Sotona (Kvasnička, V. Černý, Š. Vančura)

Mistrovské utkání 9.4. 2022

Baník - Nemošice 7:2 (5:1)

Krásné utkání v kterém exceloval Adam Molnár, který vsítil šest branek. Výsledek mohl skončit daleko větším vítězstvím, několik brankových příležitostí zůstalo nevyužito. Po vítězství jsme si upevnili vedoucí pozici v tabulce.

Branky: Molnár 6, Sotona

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Šípoš - P. Danko, Molnár, Tichý, Š. Vančura, J. Kuch - Sotona (Šurkala, Kvasnička)

Mistrovské utkání 31.10. 2021

Opatovice - Baník 1:5 (1:1)

Po dohodě se soupeřem se zápas sehrál v klasickém počtu 10+1. Celý první poločas jsme měli problémy s velkým hřištěm, protože kluci z mladších žáků na takovém hřišti ještě nehráli. Od začátku druhého poločasu naše hra začala už vypadat jako fotbal. Starší kluci začali mladší dirigovat a povzbuzovat a zejména Adam s Matějem naši hru hodně ovlivnili. Pochvala nakonec pro všechny kluky.

Branky: Tichý 3, Molnár 2

Sestava: M. Danko - P. Danko, Kuch, Molnár, Šípoš - M. Vančura, Sotona, Tichý, Kvasnička, V. Vančura - Š. Vančura (V. Černý)

Mistrovské utkání 19.10. 2021

Valy - Baník 4:8 (2:4)

Na malém hřišti to byl spíše boj. Spoustu situací jsme řešili strašně špatně a složitě. V celém zápase vynikal Adam Molnár, všechny převyšoval kvalitou, jak v individuálních soubojích, tak v technických dovednostech.

Branky: Molnár 3, Sotona 2, M. Vančura 2, Šípoš

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Šípoš - Š. Vančura, Molnár, Sotona, Mrkvička, Kuch - Kvasnička (P. Danko, V. Vančura)

Mistrovské utkání 12.10. 2021

Přelovice - Baník 2:7 (1:3)

Souboj o první místo. Podle výsledku to vypadá, že to byla jasná záležitost, ale utkání bylo vyrovnané. Rozhodla větší střelecká efektivita na naší straně a dobrý brankářský výkon Matěje Danka. V prvním poločase jsme šli do tříbrankového vedení, poté nás soupeř přitlačil a zkorigoval na rozdíl dvou branek. V druhém jsme Přelovicím rychle odskočili třema brankama. Pak už jsme skóre hlídali a bezpečně dokráčeli k vítězství a upevnění vedoucí pozice v tabulce starších žáků.

Branky: Molnár 2, Sotona 2, Tichý, Š. Vančura, Mrkvička

ŽK: Sotona

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Kašička - Sotona, Molnár, Mrkvička, Tichý, J. Kuch - Kvasnička (P. Danko, Š. Vančura)

Mistrovské utkání 9.10. 2021

Rosice n/L - Baník 1:16 (0:9)

Jednoznačná záležitost od začátku utkání až do konce. I kluci z mladších žáků se snažili kombinovat a zapadnout do týmu se staršími žáky.

Branky: Tichý 6, Molnár 4, M. Vančura 2, M. Danko 2, Š. Vančura, Branda

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Branda - Š. Vančura, Molnár, Mrkvička, Tichý, V. Vančura - Kvasnička (P. Danko, V. Černý)

Mistrovské utkání 2.10. 2021

Baník - Pardubice dívky 8:3 (5:0)

K zápasu jsme opravdu přistoupili, jako když hrajeme s dámami. Bez bojovnosti, bez soubojů. Toť vše. Holky zaslouží pochvalu.

Branky: Molnár 4, Mrkvička, Kvasnička, Tichý, M. Vančura

ŽK: M. Vančura

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Šípoš - Š. Vančura, Tichý, Molnár, Mrkvička, V. Vančura - Kvasnička (V. Černý, Š. Šurkala, P. Danko)

Mistrovské utkání 28.9. 2021

Nemošice - Baník 1:3 (0:1)

Branky: Molnár 2, Mrkvička

Odbojovaný zápas. Stále se potýkáme s absencema několika hráčů. V průběhu utkání měli zdravotní problémy Sotona s Mrkvičkou, takže celá hra byla závislá na Matějovi v bráně + triu starších hráčů v poli (Áda, Míša a Domča) obklopených mladšími žáky. I tak jsme si se soupeřem poradili, kromě jedné situace z které jsme dostali gól. V závěru utkání vyškrábal zbytek sil Kuba Mrkvička a sólem přes celé hřiště, kdy doslova skákal po jedné noze zavěsil. Pochvala pro všechny chlapce, v zápase všechny převyšoval o dvě třídy Adam Molnár.

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Mrkvička, Šípoš - Š. Vančura, Sotona, Molnár, V. Vančura - Kvasnička (P. Danko)

Mistrovské utkání 19.9. 2021

Baník - Paramo 10:4 (3:2)

Začátek zápasu nás nezastihl v dobrým rozpoložení a brzo jsme prohrávali o dvě branky. Do konce prvního poločasu jsme však stihli výsledek překlopit na naší stranu a do konce zápasu jsme na hrišti dominovali. Pochvala pro všechny kluky, zejména pro torzo starších žáků, které nám k utkání zbylo a nastoupilo i přes drobná zranění z předešlých utkání (Áďa, Matěj, Luky, Míša, Domča, Mrkev, Jířa).

Branky: Mrkvička 4, Molnár 2, Sotona 2, Kuch, Kvasnička

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Molnár, Šípoš - P. Danko, Sotona, Mrkvička, Kvasnička - Kuch (V. Černý, Š. Vančura)

Mistrovské utkání 12.9. 2021

Mikulovice - Baník 1:7 (1:5)

Utkání v Mikulovicích následovalo po utkání dorostu v Živanicích, v kterém nastoupila polovina družstva starších žáků (r. 2007). Museli jsme se ještě vyrovnat s absencema několika hráčů. I přes značnou únavu, která se kumulovala druhý poločas, si náš tým se soupeřem poradil. Dík všem patří za absolvování nedělního naročnýho fotbalového dne.

Branky: Tichý 3, Molnár 2, Kvasnička, V. Vančura

Mistrovské utkání 5.9. 2021

Baník - Srch 18:1 (9:1)

Bezproblémový zápas proti mladému soupeři, jehož tým byl složen převážně z ročníku 2008 a 2009. I my měli v sestavě několik mladších ročníků (Kvasnička, Š. Vančura a V. Černý - 2010). Pochvala pro všechny kluky!

Branky: Tichý 6, Molnár 4, Mrkvička 3, Sotona 2, V. Černý 2

Sestava: M. Danko - Kuch, Molnár, Šípoš - Š. Vančura, Tichý, Mrkvička, Kvasnička - Sotona (střídal: V. Černý)

Přátelské utkání 26.8. 2021

Malín - Baník 0:13 (0:9)

Výsledek jednoznačný, jednalo se o soupeře, který v této kategorii začíná. Náš tým doplněn o několik mladších žáků s ohledem na několik absencí. Spousta pohledných akcí ještě neskončila brankou, je na čem stavět, výborně zahráli i mladší ročníky 2009 a 2010.

Branky: Sotona 3, M. Vančura 3, Tichý 3, Molnár 2, Mrkvička 2

Sestava: M. Danko - M. Vančura, Molnár. Šípoš - V. Černý, Mrkvička, Tichý, V. Vančura - Sotona (střídal: P. Danko)