Výsledky

Mistrovské utkání 2.6. 2022

Živanice - Baník 8:6

V první třetině dnešního utkání jsme soupeře jasně přehrávali a zaslouženě ji vyhráli 3:1. Ve druhé a třetí třetině změnil soupeř taktiku na "kdo leží neběží". Přestala se nám dařit rozehrávka, docházely síly a do konce utkání jsme nenašli na soupeřovu hru účinnou odpověď. Tvrdou hru soupeře, na tuto věkovou kategorii neobvyklou, dokládá zranění Matěje, který utkání nedohrál.

Branky: Tlučhoř 3, Kulda, Sirůček, Filip

Mistrovské utkání 18.5. 2022

FK Pardubice - Baník 13:15

Přestože jsme dnes dokázali zvítězit a kluci makali naplno, zápas nám trenérům nastavil zrcadlo. O kategorii mladší soupeř byl lepší ve všech dovednostech. Práce s balónem, osobní souboje, řešení herních situací. Nyní jsme téměř na konci sezóny, ale v příštím ročníku budeme muset výrazně přidat, abychom dokázali držet krok s týmy, kterým jsme byli dříve vyrovnanými soupeři.

Branky: M. Novotný 7, Sirůček 3, Filip, Panchártek, Tlučhoř, Sýkora, vlastní

Sestava: Kulda - M. Novotný, Filip, Tlučhoř, Panchártek, Sýkora, Sirůček, Míča, Vl. Novotný

Mistrovské utkání 16.5. 2022

Lázně Bohdaneč - Baník 14:3

Přestože dnes kluci makali, na lepšího soupeře jsme jednoduše nestačili.

Branky: Filip, Tlučhoř, Panchártek

Sestava: Vlčejová - Panchártek, Sirůček, Míča, Vl. Novotný, Sýkora, Filip, M. Novotný, Kulda, Tlučhoř

Mistrovské utkání 13.5. 2022

Baník - Paramo 6:6

Přestože nám dnes chyběl Matěj a Mišák, herně jsme se oproti minulému zápasu zlepšili. Kluci makali a dokázali zvrátit nepříznivý výsledek. Remíza je spravedlivá pro oba celky.

Branky: Filip 5, Sirůček

Sestava: Vlčejová - Filip, Kulda, Panchártek, Vrba, Sirůček, Vl. Novotný, Míča

Mistrovské utkání 12.5. 2022

Baník - Rybitví 6:15

Zápas se nám příliš nepovedl a to nejen výsledkově. Herně jsme se celý zápas trápili a nedokázali jsme se dostat do hry.

Branky: Filip 4, Sirůček 2

Sestava: Vlčejová - M. Novotný, Filip, Tlučhoř, Kulda, Panchártek, Sirůček, Míča, Vrba, Vl. Novotný

Mistrovské utkání 25.9. 2021

Paramo - Baník 9:9

Mistrovské utkání 20.9. 2021

Rybitví - Baník 8:10

Branky: Filip 6, Tlučhoř 2, M. Novotný 2

Po prohrané první třetině kluci zabrali, zlepšili hru dozadu a v druhé a třetí třetině otočili záaps ve svůj prospěch. Chválíme kluky za nasazení. Zlepšit musíme především organizaci hry.