Branky: Tlučhoř 5, Stránský 2, K. Kuch 2, Vlčejová, L. Brunclík

Baník - Valy 18:3

Mistrovské utkání 8.4. 2022

Baník - Rohoznice 9:7

Branky: L. Brunclík 2, Panchártek 2, Kuch 2, Kulda 2, Tlučhoř)

Kluci zaslouží obrovskou pochvalu. Za chladného a deštivého počasí bojovali a odměnou jim bylo vítězství.

Mistrovské utkání 11.10. 2021

L. Bohdaneč - Baník 0:21

Branky: L. Brunclík 9, Kulda 5, Tlučhoř 4, Vl. Novotný 3

Proti mladému soupeři, který se fotbal teprve učí (r. 2014 - 2015) si kluci zastříleli.

Mistrovské utkání 10.10. 2021

Baník - Živanice 12:10

Branky: L. Brunclík 5, K. Kuch 3, Tlučhoř 2, Čipčala, Vlčejová

Bojovný zápas proti urostlému soupeři, který jsme nakonec vyhráli my. Zapojili se už i nový kluci, kteří začali s tréninkem teprve nedávno a jsme za to rádi, že nás je víc.

Mistrovské utkání 26.9. 2021

Baník - Újezd 11:12

Branky: Tlučhoř 4, Kulda 3, K. Kuch 2, L. Brunclík, Vlčejová

Celé utkání bylo vyrovnaný. Chvílí jsme vedli a chvíli vedl soupeř. Před závěrečnou třetinou vedl Újezd už o tři branky, zápas jsme dokázali vyrovnat na 10:10, ale poté hosté opět odskočili na rozdíl dvou branek. V poslední minutě jsme snížili ještě na rozdíl jednoho gólu.

Mistrovské utkání 14.9. 2021

Paramo - Baník 5:15

Branky: K. Kuch 6, Tlučhoř 5, L. Brunclík 2, Kulda, Vlčejová

Hezký zápas. V tomto utkání v některých pasážích byly vidět přihrávky a to i několikrát za sebou. Zejména ve třetí třetině zápasu byly krásné akce. Pochvala pro všechny hráče.

Mistrovské utkání 12.9. 2021

Valy - Baník 0:30

Branky: K. Kuch 11, Stránský 6, Tlučhoř 4, L. Brunclík 3, Vlčejová 3, Kulda, Vl. Novotný

Proti začínajícímu týmu Valů v této kategorii si náš tým s chutí zastřílel. V tomto zápase byla příležitost si vyzkoušet hodně věcí. V některých částech zápasu byla už i vidět snaha o výměnu několika přihrávek.