Mikulovice - Baník 3:0 (1:0)

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Doležal, Borisov, Šípoš - M. Danko, Tichý - Svoboda, Molnár, Jak. Šnýdr - Sotona (Hrobař, Havrda, Novák)

Mistrovské utkání 11.6. 2022

Baník - Hrochův Týnec 1:1 (1:1)

Poslední domácí zápas v první dorostenecké sezóně. Chtěli jsme se rozloučit vítězstvím, šance na to byly, ale zápasu a průběhu odpovídá remíza. V prvém poločase se soupeř dostal do vedení ve 32. minutě, za dvě minuty jsme dokázali srovnat Lukášem Sotonou po průnikové přihrávce Adama Molnára. V druhém poločase měl obrovskou příležitost Adam Svoboda, kdy z malého vápna v tutové šanci nastřelil pouze hostujícího brankáře. Kaňkou zápasu byla situace v 80. minutě, kdy po faulu na Kubu Šnýdra jsme měli zahrávat standartní situaci na hranici vápna. Po vniknutí všech hráčů soupeře a realizačního týmu na plochu, rozhodčí situaci nepochopitelně odvolal. Hráči hostí (někteří z nich už byli do půl těla), si mysleli, že místo na fotbalovém hřišti se nacházejí v ringu UFC. Nakonec, asi po deseti minutách se situace uklidnila. Naši hráči zaslouží pochvalu!!

Branka: Sotona

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - Tichý, M. Danko - Svoboda, Molnár, Jak. Šnýdr - Sotona (Novák, Hrobař, Mrkvička, Doležal)

Mistrovské utkání 5.6. 2022

Býšť - Baník 2:2 (1:1)

Na úzkém a krátkém hřišti nám zápas moc fotbalovosti nenabídl. Zápas mohl skončit vítězstvím Býště, tak i našeho týmu. Bohužel jsme ze tří nájezdů na brankáře nedokázali využít ani jediný. V prvém poločase si dal soupeř po chybě vlastní gól. V druhém skóroval Adam Svoboda. Utkání hrané ve třicetistupňovým vedru kluci odbojovali.

Branky: vlastní, Svoboda

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - M. Danko, Tichý - Svoboda, Molnár, Jak. Šnýdr - Sotona (Havrda, Hrobař, Doležal, Kuch, Novák)

Mistrovské utkání 29.5. 2022

Baník - Opatovice 5:1 (3:0)

V dalším kole jsme potkali opět soupeře ze stejné výkonnostní úrovně. Už ve třetí minutě měl obrovskou příležitost Svoboda, ale jeho projektil skončil na břevně. V jedenácté minutě jsme se dostali už do vedení, kdy po spolupráci Molnára s Tichým skóroval Sotona. Celý první poločas jsme byli lepší a měli převahu, kterou jsme zužitkovali dalšími dvěma góly. Nejprve krásnou střelou z trestného kopu Molnár a hned poté po přihrávce Havrdy opět naše střelecká kometa jara Luky Sotona. Nástup do druhého poločasu nám nevyšel podle představ a inkasovali jsme branku na 3:1, zhruba patnáct minut jsme se nedokázali dostat pořádně do hry. Pak už se nám podařilo pár akcema srovnat hru a opět jsme držely otěže utkání pevně v rukách. Na 4:1 skóroval po přihrávce Domči Šípoše, Adam Svoboda. Závěrečný účet utkání složil náš inženýr :-) Jirka Novák po chytré akci Adama Molnára. Pochvala pro všechny hráče. Jedeme dál!!

Branky: Sotona 2, Molnár, Svoboda, Novák

ŽK: Borisov, Jak. Šnýdr

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - M. Danko, Tichý - Svoboda, Molnár, Jak. Šnýdr - Sotona (Havrda, Hrobař, Mrkvička, Novák)

Mistrovské utkání 21.5. 2022

Roveň - Baník 2:3 (0:1)

Konečně jsme potkali soupeře, který byl vekově stejně starý jako my. Zápas vyrovnaný, rozhodla naše lepší koncovka. V prvém poločase jsme skórovali pouze my po úniku Kuby Šnýdra, který zakončil pod břevno domácí branky. Vstup do druhého poločasu nám nevyšel podle představ a z rohu jsme inkasovali. Ale záverečná čtvrthodina patřila nám! Nejprve skóroval bombou z vápna Adam Svoboda. Hned za dvě minuty se po přihrávce Kuby Šnýdra prosadil ve vápně Luky Sotona. Soupeř sice ještě snížil pět minut před koncem, ale výhru už jsme si pohlídali. Pochvala pro celý tým!

Branky: Jak. Šnýdr, Svoboda, Sotona

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - Danko, D. Doležal - Svoboda, Tichý, Jak. Šnýdr - Sotona (Molnár, Havrda, Novák)

Mistrovské utkání 15.5. 2022

Baník - Mnětice 1:1 (1:1)

V dalším kole jsme přivítali souseda z tabulky. Začátek zápasu jsme měli impozantní. A už v deváté minutě jsme se dostali do vedení, když pas od Adama Molnára dokázal proměnit nekompromisní střelou Lukáš Sotona. I nadále jsme byli v poli lepším týmem a diktovali jsme tempo zápasu. Bohužel, jak to tak bývá, několik našich šancí zůstalo nevyužito a soupeř nás z ojedinělého protiútoku dokázal potrestat. V druhém poločase jsme to byli opět my, kteří měli více ze hry, ale bohužel tentokráte nám nebylo souzeno proměnit několik stoprocentních šancí. Hosty podržel výborně chytající brankář. Pochvala pro náš tým, že se snažil do poslední chvíle překlopit výsledek na naší stranu.

ŽK: M. Vančura

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - Danko, Tichý - Doležal, Molnár, Jak. Šnýdr - Sotona (Hrobař, Havrda, Svoboda, Novák, Kuch, Branda)

Mistrovské utkání 8.5. 2022

Přelovice - Baník 2:1 (1:1)

Z naší strany se jedná o super výsledek, protože skóre utkání mohlo být ještě daleko větší. Soupeř nevyužil několik stoprocentních šancí, kdy buď netrefil branku a nebo narazil na vynikajícího Davida Štěrbu v brance. Na první gól Přelovic jsme ještě z ojedinelého protiútoku stihli zareagovat krásnou brankou Adama Molnára. Jinak jsme se do zakončení vůbec nedostávali, paradoxně jsme ale mohli srovnat v poslední minutě utkání, když se v šanci ocitnul Máťa Tichý. Opět jsme propadávali v osobních soubojích, kdy špatně dostupujeme protihráče.

Branka: Molnár

Sestava: Štěrba - D. Doležal, Míšek, Borisov, Šípoš - M. Danko, Tichý - Hrobař, Molnár, Jak. Šnýdr - Sotona (Kuch, Novák)

Mistrovské utkání 1.5. 2022

Baník - Staré Hradiště 2:4 (0:2)

Do utkání jsme nastoupili bez čtyřech hráčů základní sestavy. A bylo to znát na našem výkonu. Vstup do zápasu nám nevyšel a už v sedmé minutě bylo o osudu utkání prakticky rozhodnuto. V zápase jsme hlavně za soupeřem zaostávali v rychlosti a důrazu. Hosté měli spoustu času na práci s míčem. V druhém poločase už se to docela zlepšilo. Hlavy vzhůru, jede se dál.

Branky: Míšek 2

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Branda - M. Danko, Tichý - Havrda, Molnár, Hrobař - Jak. Šnýdr (Novák)

Mistrovské utkání 23.4. 2022

Baník - Živanice 2:0 (1:0)

Po výhře a prohře, přišla na řadu opět výhra. Už druhá na jaře. Naše výkony zatím jsou jako den a noc. Z naší strany poctivé utkání a hlavně odbojované. Náš mladý tým předčil soupeře i v kombinaci. Tentokráte celý zápas odpracovala, až na jednu malou chybičku i obrana, která soupeře nepustila do žádné vyložené šance! V prvém poločase otevřel skóre utkání Sotona (krásnou střelou) po přihrávce Molnára. V druhém poločase navýšil skóre opět Sotona, když skóroval po chybě hostujícího brankáře do odkryté branky. Pochvala pro celý tým od brankáře až po střídající hráče.

Branky: Sotona 2

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - M. Danko, Tichý - Hrobař, Molnár, Kašička - Sotona (Havrda, Novák, J. Kuch)

Mistrovské utkání 17.4. 2022

Paramo - Baník 5:1 (2:1)

Všechno špatně. Po krásném utkání se Sezemicema, jsme nastoupili k dalšímu utkání na Paramu. Bohužel už od začátku jsme nedokázali se soupeřem držet krok, propadali jsme v osobních soubojích, v pohyblivosti, ve startu na balón, ale hlavně chtít se porvat o slušný výsledek. V prvních dvaceti minutách to mělo ještě nějaký parametry, kdy jsme dokázali srovnat a držet nerozhodný výsledek, ale pak se naše hra sesypala, jako domeček z karet. Tentokráte není jeden ani dva hráči, kteří by zasloužili pochvalu. Nutno podotknout, že čtyři branky padly po našich hrubých chybách!! Kluci se budou muset vrátit k pracovitosti z minulého zápasu, bez ní nemůžeme pomýšlet na nějaký slušný výsledek.

Branka: Tichý

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - Tichý, M. Danko - Doležal, Molnár, Svoboda - Sotona (Hrobař, Kuch, Novák, Havrda)

Mistrovské utkání 10.4. 2022

Baník - Sezemice 2:1 (0:0)

Vstup do jarní části sezóny nám vyšel na jedničku. Po povedené zimní přípravě nás čekal první celek tabulky Sezemice. I proti vyspělejšímu a fyzicky zdatnějšímu soupeři jsme sehráli výbornou partii. Po vyrovnaném prvním poločase jsme hned v úvodu druhého dostali rychlou branku, na kterou však kluci stihli brzy zareagovat a otočit dokonce i skóre v náš prospěch. Bojovné, ale i velmi férové utkání skončilo překvapivým vítězstvím našeho týmu (zaslouženým). Pochvala pro celý tým za přístup a bojovnost! Takhle to má vypadat, hoši!

Branky: Molnár, Svoboda

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - M. Danko, Tichý - D. Doležal, Molnár, Svoboda - Jak. Šnýdr (Havrda, Hrobař)

Přátelské utkání 3.4.

Baník - Záboří/Týnec 10:0 (4:0)

Hráno pouze 2x30 minut, jelikož soupeř dorazil pouze v počtu devíti dorostenců. Hráno v tréninkovém tempu, spoustu věci jsme si vyzkoušeli. Ale opravdová zkouška nás čeká hned v prvním mistrovském utkání proti Sezemicím, kteří jsou první v tabulce.

Branky: Tichý 2, Molnár 2, Sotona 2, Havrda, Svoboda, M. Danko, Borisov

Sestava: Štěrba - M. Vančura - D. Doležal, Borisov, Šípoš - M. Danko, Tichý - Havrda, Molnár, Svoboda - Jak. Šnýdr (Sotona, Hrobař)

Přátelské utkání 26.3.

Baník - Malín 10:0 (3:0)

První přípravné utkání na jarní část sezóny se nám povedlo. Proti věkově stejně starému mužstvu Malína jsme od začátku zápasu byli jasně lepším týmem. Utkání nám posloužilo k nácviku různých akcí a zejména v druhém poločase vyzkoušení nového herního systému (3 - 5 -2). K vidění byly pohledné akce, které rozehrával dispečér hry Adam Molnár. Produktivita mohla být z naší strany ještě mnohem lepší. Hattrickem se blýsknul nejmenší hráč na hřišti Matěj Tichý. Pochvalu zaslouží celý tým.

Branky: Tichý 3, Molnár 2, Míšek 2, Havrda, M. Vančura, M. Danko

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - M. Danko, Tichý - Havrda, Molnár, Svoboda - Jak. Šnýdr (Novák, Sotona)

Mistrovské utkání 6.11.

Baník - Mikulovice 0:1 (0:0)

ŽK: Mrkvička

Sestava: Štěrba - Sotona, Míšek, Borisov, Šípoš - M. Danko, Hrobař - Mrkvička, Molnár, Branda - Tichý (Kuch, Novák)

Mistrovské utkání 30.10.

Hrochův Týnec - Baník 4:1 (2:1)

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - Hrobař, M. Danko - Sotona, Molnár, Jak. Šnýdr - Tichý (Novák)

Mistrovské utkání 28.10.

Sezemice - Baník 7:1 (4:1)

Branka: Míšek

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Havrda, Míšek, Šípoš - Borisov, V. Filip - Hrobař, M. Danko - Branda - Tichý (Jak. Šnýdr, Novák, Kuch)

Mistrovské utkání 23.10. 2021

Baník - Býšť 3:4 (1:2)

O lepší výsledek jsme se připravili nedůrazem v obraně a osobních soubojích. Stále jsme celý zápas soupeře ve výsledku doháněli. V závěru jsme hosty z Býště zmáčkli, bohužel žádný z našich pokusů neskončil v brance. Kaňkou na zápase je zranění Adama Svobody (vrátil se po dvoutýdenní karanténě), který už si v podzimní části nezahraje.

Branky: Molnár 2, Tichý

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - V. Filip, Hrobař - Mrkvička, Molnár, M. Danko - Sotona (Tichý, Svoboda, Havrda, Novák)

Mistrovské utkání 16.10. 2021

Opatovice - Baník 2:6 (1:3)

Výsledek hovoří jasně, ale zápas takový nebyl. Byli jsme velmi efektivní, kdy zejména každá střela od Adama Molnára skončila v bráně. Krásný byl druhý gól od Adama, levačkou od břevna, nádhera! Jinak v poli se jednalo o vyrovnaný zápas. Opět jsme museli zamíchat před zápasem sestavou, ale na výkonu to nebylo znát. Ustálila se středová osa Míšek, Borisov, Hrobař, Molnár. Pochvala pro všechny kluky! Náš mladý tým si začíná zvykat hrát proti starším soupeřům a když zachytíme začátek a tempo, dokážeme hrát se soupeři vyrovnaný zápasy.

Branky: Molnár 4, Tichý, Mrkvička

ŽK: Míšek

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - M. Danko, Hrobař - V. Filip, Molnár, Jak. Šnýdr - Tichý (Sotona, Mrkvička, Novák, J. Kuch)

Mistrovské utkání 10.10. 2021

Baník - Roveň 4:2 (1:1)

Historická výhra našeho nově utvořenýho týmu dorostu. Celý zápas jsme byli lepší, ale byli jsme to paradoxně my, kteří dostali první branku v 35. minutě. Za dvě minuty jsme srovnali Standou, který krasně zakončil utaženou placírkou na hranici velkého vápna. Poločas skončil smírně, druhý jsme během patnácti minut odskočili na rozdíl tří gólů. Nejprve skóroval nejmenší hráč na hřišti Matěj Tichý po centru Adama Molnára. Poté propálil vše co mu stálo v cestě Matěj Danko a na 4:1 upravil krásným přímým kopem Adam Molnár. Soupeř snížil v 85. minutě. Tentokráte chválím celý tým. Snad budeme v dalších kolech pokračovat i nadále ve slibných výkonech.

Branky: Borisov, Tichý, M. Danko, Molnár

ŽK: Tichý, Havrda

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Havrda - Hrobař, M. Danko - Mrkvička, Molnár, Jak. Šnýdr - Tichý (J. Kuch, Novák)

Mistrovské utkání 3.10. 2021

Mnětice - Baník 3:2 (2:0)

Zápasu by slušela remíza. My jsme doslova prospali první poločas, vůbec jsme se nemohli dostat do zápasu. Když už jsme měli šanci, tak jsme ji neskutečným způsobem nedokázali využít. Druhý poločas jsme soupeře přimáčkly a odměnou nám byly dvě branky a vyrovnání. Ani remíza nám však nestačila a rvali jsme se o vítězství, bohužel z ojedinělého útoku domácích jsme inkasovali rozhodující branku.

Branky: Sotona, Molnár

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Molnár, Míšek, Šípoš - Borisov, V. Filip - Sotona, Tichý, Hrobař - Svoboda (Mrkvička, M. Danko, Havrda)

Mistrovské utkání 26.9. 2021

Baník - Přelovice 2:6 (0:4)

K tomuto utkání jsme nastoupili pouze v jedenácti hráčích. Opět máme nemocný a zraněný hráče a dosavadní čtyři zápasy jsme neodehráli v takové sestavě, jaké by jsme měli. Než jsme se rozkoukali byl stav zápasu 3:0 pro hosty. Po změně stran nastal zlepšený výkon, za který jsme byli odměněny dvěma brankami.

Branky: Sotona, Havrda

Sestava: Štěrba - M. Vančura, Míšek, Borisov, Šípoš - Hrobař, Jak. Šnýdr - Sotona, Molnár, Havrda - M. Danko

Mistrovské utkání 18.9. 2021

Staré Hradiště - Baník 2:1 (2:0)

Tak, jako v minulých utkáních jsme nezachytili začátky druhých poločasů, tak tentokráte nám utekl začátek prvního. Po našich nedůrazech v obraně jsme již v patnácté minutě prohrávali o dvě branky. Poté přišly změny v sestavě a obraz hry se opticky vyrovnal. Ve druhém poločase jsme byli i lepším týmem. Vzhledem ke covidové situaci v týmu (v týdnu jsme přišli o čtyři hráče) náš výkon nebyl vůbec špatný, hlavně v kombinaci jsme byli určitě lepší.

Branky: Molnár z pen.

ŽK: Jak. Šnýdr, R. Filip

ČK: R. Filip

Sestava: Štěrba (R. Filip) - M. Vančura, Hrobař, Borisov, Šípoš - Mrkvička, Havrda - M. Danko, Molnár, Jak. Šnýdr - Sotona (střídající: Kuch, V. Filip)

Mistrovské utkání 12.9. 2021

Živanice - Baník 5:0 (0:0)

První poločas jsme se soupeřem ještě dokázali držet krok. Bohužel, stejně jako minulé kolo s Paramem jsme nezachytili začátek druhého poločasu a během patnácti minut jsme inkasovali tři rychlé branky a bylo po zápase. Snad příští zápas nastane zlepšení.

Sestava: Štěrba (R. Filip) - M. Vančura, Svoboda, Míšek, Šípoš - Borisov - Mrkvička, Molnár, Hrobař, Jak. Šnýdr - Sotona (střídající: Tichý, Havrda)

Mistrovské utkání 4.9. 2021

Baník - Paramo 1:4 (1:1)

Naše první mistrovské utkání. O první branku se postaral na začátku utkání Adam Molnár. Poté jsme měli ještě dvě velké šance, které jsme neproměnili. V desáté minutě soupeř vyrovnal krásnou střelou. Náš mladý tým odehrál první poločas dobře, druhý jsme na několik minut vypadli z tempa a to nás stálo dobrý výsledek. Rozhodně je na čem pracovat.

Branky: Molnár (as. Hrobař)

Sestava: Štěrba - Havrda, Svoboda, Míšek, Šípoš - Borisov - Hrobař, Molnár, Tichý, Jak. Šnýdr - Sotona (střídající: M. Danko, Mrkvička, Kuch)

Přátelské utkání 29.8. 2021

Baník - Viktoria Radim 4:2 (2:0)

První utkání dorostu po několika letech, kdy jsme tuto kategorii vůbec neměli. Proti vyspělěmu a fyzicky zdatnému
soupeři jsme podali kvalitní výkon v 70 minutách. Na poslední dvacetiminutovce byla znát únava a nekoncentovanost, kdy byl stav už 4:0. Radim korigovala vývoj v závěrečných deseti minutách. Pochvala pro všechny kluky za přístup a bojovnost.

Branky: Sotona 2, Molnár, Mrkvička

Sestava: Štěrba - Havrda, Svoboda, Míšek, Šípoš - Borisov - Mrkvička, Molnár, Tichý, Jak. Šnýdr - Sotona (střídal: M. Danko).