halové turnaje

 

  Holice 27.2.

 
  FK Baník - SK Holice černá 1:2 (Tichý) a 0:1
 
  FK Baník - SK Roudnice 1:1 (Molnár) a 2:0 (Šnýdr, Štěrba)
 
  FK Baník - Letohrad 3:0 (Štěrba, Tichý, V. Filip) a 0:4
 
  FK Baník - SK Holice červená 0:1 a 3:0 (Štěrba 2, Tichý)
 
  Naše sestava: Robin Filip, David Štěrba, Ondřej Knoll, Vojtěch Kolář, Šimon Vančura, Jakub Šnýdr, Matěj Tichý, Vojtěch Filip, Adam Molnár
 
  Umístili jsme se na třetím místě.
 
 

 Chvaletice 14.2.

 
 FK Baník - Přelouč 1:2 (Tichý)
 
 FK Baník - Pardubičky 1:0 (Štěrba)
 
 FK Baník - Choltice 1:0 (Štěrba)
 
 semifinále: FK Baník - Světlá n/S 1:2 (V. Filip)
 
 o 3. místo: FK Baník - Velký Osek 0:0 pen. 0:1 
 
 Naše sestava: Filip Havrda, Robin Filip, David Štěrba, Vojtěch Kolář, Tomáš Hrobař, Matěj Tichý, Jakub Šnýdr, Vojtěch Filip, Šimon Vančura.
 
 Umístili jsme se na čtvrtém místě.
 

 Čáslav 30.1.

 
 FK Baník - Čáslav Blue 1:2 (Tichý)
 
 FK Baník - Kutná Hora 1:1 pen. 2:0 (Tichý)
 
 FK Baník - U. Janovice 0:2
 
 FK Baník - Čáslav žlutá 1:5 (Molnár)
 
 FK Baník - Čáslav oranž 0:3
 
 Naše sestava: David Štěrba, Vojtěch Kolář, Ondřej Knoll, Šimon Vančura, Matěj Tichý, Adam Molnár, Jakub Šnýdr
 
 Umístili jsme se na pátém místě.
 
 

 Přelouč 13.12

 
 FK Baník - Přelovice 1:0 (Tichý)
 
 FK Baník - Chlumec n/C 2:5 (V. Filip, Molnár)
 
 FK Baník - Suchdol 1:1 (Štěrba)
 
 semifinále: FK Baník - Havl. Brod 0:6
 
 o 3. m.: FK Baník - Velim 0:4
 
 Naše sestava: Robin Filip, David Štěrba, Ondřej Knoll, Jakub Šurkala, Dominik Šípoš, Vojtěch Filip, Šimon Vančura, Matěj Tichý, Adam Molnár, Jakub Šnýdr
 
 Umístili jsme se na čtvrtém místě.
 

 Týnec n/L 12.12 (miniturnaj)

 
  FK Baník - R. Bělá 2:0 (Havrda, Tichý)
 
  FK Baník - Semín 3:0 (Vančura, Molnár, Havrda)
 
  Naše sestava: David Štěrba, Ondřej Knoll, Filip Havrda, Jakub Šurkala, Šimon Vančura, Jakub Šnýdr, Matěj Tichý, Addam Molnár, Dominik Šípoš, Jan Volný
 
  Umístili jsme se na prvním místě.
 

 Pardubice 6.12.

 
 FK Baník - FK Pardubice 2:2 (V. Filip, Molnár)
 
 FK Baník - Paramo Pardubice 4:1 (V. Filip 2, Vančura 2)
 
 FK Baník - Mnětice 0:0
 
 FK Baník - FK Pardubice 1899 3:1 (Molnár, Tichý, V. Filip)
 
 semifinále: FK Baník - Nemošice 0:5
 
 o 3. m.: FK Baník - Mnětice 0:2 
 
 Naše sestava: Filip Havrda, David Štěrba, Vojtěch Kolář, Jakub Šurkala, Jakub Šnýdr, Adam Molnár, Matěj Tichý, Vojtěch Filip, Šimon Vančura
 
 Umístili jsme se na čtvrtém místě.