halové turnaje

 

   Moravany 5.3.

 
   FK Baník - Ústí n/O  4:2 (Molnár 2, Kašička, Tichý)
 
   FK Baník - Stolany  6:0 (Molnár 3, Hübšt 2, Kašička)
 
   FK Baník - Vysoké Mýto 0:0
 
   FK Baník - Moravany  2:0 (Tichý, Hübšt)
 
   FK Baník - FK Pardubice 1:2 (Hübšt)
 
   FK Baník - Býšť  1:1 (Kašička)
 
   FK Baník - Choltice  1:0 (Molnár)
 
   Naše sestava: Matěj Danko, Jakub Hamr, Jakub Šurkala, Ondřej Kašička, Dominik Šípoš, Adam Molnár, Matěj Tichý, Tobias Ozank, Daniel Branda, Matyáš Hübšt
 
   Umístili jsme se na třetím místě.
 
   Nejlepší hráč turnaje: Matěj Tichý
 

   Chvaletice 6.2.

 
  FK Baník - Přelouč 4:0 (Tichý, Kašička, Molnár, Katzer)
 
  FK Baník - Chlumec n/c 7:0 (Hübšt 3, Branda 2, Molnár, Tichý)
 
  FK Baník - Choltice 5:0 (Molnár 4, Katzer)
 
  semifinále: FK Baník - FK Kolín 2:0 (Molnár, Katzer)
 
  finále: FK Baník - Přelovice 5:0 (Molnár 3, Hübšt, Ozank)
 
  Naše sestava: Matěj Danko, Jakub Hamr, Ondřej Kašička, Jakub Šurkala, Jan Katzer, Matěj Tichý, Adam Molnár, Matyáš Hübšt, Daniel Branda, Tobias Ozank, Sebastian Čabala, Jiří Kuch
 
  Umístili jsme se na prvním místě.
 
  Nejlepší střelec turnaje: Adam Molnár
 
  Nejlepší hráč turnaje: Matěj Tichý
 
 

   Holice 17.1.

 
 FK Baník - Moravany 7:0 (Tichý 3, Molnár 2, Branda, Katzer)
 
 FK Baník - Vysoké Mýto 2008 7:0 (Tichý 3, Molnár 3, Branda)
 
 FK Baník - L. Bohdaneč 3:1 (Molnár 2, Tichý)
 
 FK Baník - Holice modrá 4:0 (Katzer 2, Molnár, Branda)
 
 semifinále: FK Baník - Česká Třebová 4:1 (Molnár 2, Tichý 2)
 
 finále: FK Baník - L. Bohdaneč 3:1 (Molnár 2, Tichý)
 
 Naše sestava: Jakub Hamr, Jan Katzer, Ondřej Kašička, Jakub Šurkala, Matěj Tichý, Adam Molnár, Daniel Branda, Jiří Kuch
 
 Umístili jsme se na prvním místě.
 
 Nejlepší střelec turnaje: Adam Molnár
 

   Týnec n/L 12.12 (miniturnaj)

  
 FK Baník - R. Bělá 5:1 (Molnár 2, Kašička, Tichý, Katzer)
 
 FK Baník - Semín 2:0 (Tichý 2)
 
 Naše sestava: Matěj Danko, Jan Katzer, Jakub Šurkala, Dominik Šípoš, Ondřej Kašička, Daniel Branda, Tobias Ozank, Sebastian Čabala, Jiří Kuch, Adam Molnár, Matěj Tichý, Štěpán Šurkala, Tadeáš Kvasnička
 
 Umístili jsme se na první místě.
 

   Pardubice 5.12.

 FK Baník - FK Pardubice bílá 1:3 (Tichý)
 
 FK Baník - Lázně Bohdaneč 1:1 (Molnár)
 
 FK Baník - Paramo Pardubice 6:0 (Molnár 4, Tichý, Jak. Šurkala)
 
 semifinále: FK Baník - FK Pardubice červená 0:1
 
 o 3. m.: FK Baník - FK Pardubice bílá 0:1
 
 Naše sestava: Jakub Hamr, Jan Katzer, Jakub Šurkala, Matěj Tichý, Adam Molnár, Daniel Branda, Tobias Ozank, Sebastian Čabala, Jiří Kuch
 
 Umístili jsme se na čtvrtém místě.
 
 nejlepší hráč turnaje - Adam Molnár
 
 

   Přelouč 28.11. 

 FK Baník - Choltice 6:0 (Tichý 2, Molnár 2, Šípoš, Ozank)
 
 FK Baník - Čáslav 1:5 (Molnár)
 
 FK Baník - Vysoké Mýto 1:1 (Molnár)
 
 o 5.-8.m.: FK Baník - Roh. Bělá 7:1 (Molnár 5, Tichý 2)
 
 o 5.m.: FK Baník - FK Pardubice 2:1 (Molnár, Tichý)
 
 Naše sestava: Matěj Danko, Jan Katzer, Jakub Šurkala, Dominik Šípoš, Ondřej Kašička, Matěj Tichý, Adam Molnár, Jiří Kuch, Tobias Ozank
 
 Umístili jsme se na pátém místě.
 
 nejlepší hráč turnaje - Matěj Tichý, nejlepší střelec turnaje - Adam Molnár