Halová sezona

      Slatiňany 8.3.2015

 FK Baník - Pardubičky 5:0 (Tichý 4x,Hrobař)

 FK Baník - Přelouč 0:1

 FK Baník - Přelovice 4:0 (Hrobař,Štěrba,Molnár,Šnýdr)

 FK Baník - FK Pardubice 2:0 (Štěrba 2x)

 semifinále:FK Baník Ždírec n/D 0:0 (0:1 penalty)

 o 3.-4. m:FK Baník - FK Pardubice 0:2

 Naše sestava: Robin Filip,Vojta Kolář,Dominik Šípoš,David Štěrba,Adam Molnár,Matěj Tichý,Jakub Šnýdr,Tomáš Hrobař,Tobias Ozank

 Umístili jsme se na čtvrtém místě.

 foto z turnaje zde: brunda13.rajce.idnes.cz/Turnaj_Slatinany_U8_8.3.2015/

 

      Moravany 28.2. 2015

  FK Baník - Česká Třebová 0:1
 
  FK Baník - FK Pardubice 4:1 (Molnár 2, Tichý, Štěrba)
 
  FK Baník - Sokol Moravany 2:0 (Tichý, Štěrba)
 
  FK Baník - TJ Přelovice 3:0 (Molnár, Štěrba, Šípoš)
 
  FK Baník - Sokol Býšť 8:2 (Molnár 4, Tichý 4)
 
  FK Baník - Ústí n/O 2:2 - 3:2 pen. (Molnár 2)
 
  Naše sestava: Robin Filip, David Štěrba, Vojtěch Kolář, Dominik Šípoš, Adam Molnár, Matěj Tichý, Tomáš Hrobař, Tobias Ozang
  Umístili jsme se na druhém místě.
 
 
 

      Přelouč 7.2. 2015

 FK Baník - Pardubičky 1:4 (Molnár)
 
 FK Baník - Slavia HK 7:1 (Tichý 4, Štěrba 2, Šípoš)
 
 FK Baník - FK Pardubice 2:2 (Molnár, Tichý)
 
 o 5. - 8.: FK Baník - V. Osek 4:1 (Molnár 2, Tichý, Jak. Šnýdr)
 
 o 5. m.: FK Baník - Slovan Pce 2:2 (2:3) (Šípoš, Štěrba)
 
 Naše sestava: Robin Filip, David Štěrba, Vojtěch Kolář, Dominik Šípoš, Adam Molnár, Matěj Tichý, Ondřej Kašička, Jakub Šnýdr
 Umístili jsme se na 6. místě.
 
 

      Holice 4.1. 2015

Fk Baník - Holice 0:2

Fk Baník - Havlíčkův Brod 0:2

Fk Baník - Čelechovice 0:1

Fk Baník - Ústí n/O 0:6

Fk Baník - Nové Město n/m 0:4

Fk Baník - Líšeň 0:5

Fk Baník - Kolín 2:1 (Tichý,Molnár)

Sestava: Robin Filip,David Štěrba,Tomáš Hrobař,Matěj Tichý,Adam Molnár,Vojtěch Kolář,Jakub Šurkala,Jakub Šnýdr,Tobias Ozank,Štěpán Šurkala

Umístili jsme se na 8. místě.

 

     Pardubice 6.12. 2014

Fk Baník - Holice 1:1 (Molnár)

Fk Baník - Lázně Bohdaneč 1:3 (Štěrba)

Fk Baník - Choltice 5:0 (Molnár 3x, Štěrba, Šnýdr)

Fk Baník - Fk Pardubice U8 0:1

O 5.místo: Fk Baník - Slovan Pardubice 1:2 (Hrobař)

Sestava: Robin Filip, Matěj Tichý, David Štěrba,Tomáš Hrobař,Tobias Ozank, Jakub Šurkala, Jakub Šnýdr, Adam Molnár

Umístili jsme se na 6. místě.

 

     Přelouč 22.11. 2014

Fk Baník - Přelouč 0:2

Fk Baník - Skuteč 0:0

Fk Baník - Fk Pardubice 1:1 (Molnár)

O 5.-8.místo: Fk Baník - Třemošnice 2:0 (Štěrba 2x)   

O 5. místo: Fk Baník - Skuteč 0:1

Sestava: Robin Filip, David Štěrba, Dominik Šípoš,Tomáš Hrobař, Adam Molnár, Matěj Tichý,Vojtěch Kolář, Jakub Šurkala, Jakub Šnýdr,Tobias Ozank

Umístili jsme se na 6. místě.