Halová sezona

 
  

        Moravany 2.3. 2014

Fk Baník - Ústí nad Orlicí 1:4 (V.Filip)

Fk Baník - Paramo Pardubice 3:1 (Molnár 2x,Štěrba)

Fk Baník - Mnětice 1:1 (Štěrba)

Fk Baník - Slovan Pardubice 1:0 (V.Filip)

Fk Baník - Moravany 1:1 (Štěrba)

Fk Baník - Rosice n/L 4:0 (Štěrba,Vančura,Tichý,Šípoš)

Fk Baník - Dřenice 3:1 (Tichý,Vančura,Štěrba)

Sestava: Filip Havrda, Robin Filip,Vojtěch Filip, David Štěrba, Šimon Vančura, Adam Molnár,Matěj Tichý, Dominik Šípoš

Umístili jsme se na 2. místě.

 

        Kolín 22.2. 2014

Fk Baník - Jestřábí Lhota A 2:0 (Vančura,Knoll)

Fk Baník - Jestřábí Lhota B 2:0 (Šípoš,Hrobař)

Fk Baník - Zásmuky 1:2 (Štěrba)

Sestava: Filip Havrda, Šimon Vančura, David Štěrba, Ondřej Knoll,Vojtěch Filip, Adam Molnár, Dominik Šípoš,Vojtěch Kolář, Robin Filip, Matěj Tichý,Tomáš Hrobař

Umístili jsme se na 1. místě

 

       Pardubice 2.2. 2014  

Fk Baník - Hradec Králové 0:3

Fk Baník - Česká Třebová 2:2 (Štěrba)

Fk Baník - Viktoria Vestec 2:0 (Hrobař,Knoll)

Fk Baník - Sk Nemošice 0:2

Fk Baník - Tj Přelovice 1:0 (V.Filip)

Fk Baník - Fk Pardubice bílá 3:2 (Štěrba 2x,Tichý)

Fk Baník - Fk pardubice červená 0:3

Sestava: Filip Havrda,Ondřej Knoll, David Štěrba,Vojtěch Filip,Vojtěch Kolář,Tomáš Hrobař, Robin Filip, Adam Molnár, Dominik Šípoš, Matěj Tichý

Umístili jsme se na 4.místě.

 

       Přelouč 26.1. 2014

Fk Baník - Třemošnice 2:1 (Šípoš,Štěrba)

Fk Baník - Kutná Hora 1:1 (Štěrba)

Fk Baník - Jestřábí Lhota 0:0

Semifinále: Fk Baník - Velký Osek 1:1 (1:2) (V.Filip)

O 3. místo: Fk Baník - Kutná Hora 2:0 (Štěrba,Hrobař)

Sestava: Filip Havrda,Tomáš Hrobař, David Štěrba,Vojtěch Filip, Šimon Vančura,Vojtěch Kolář, Robin Filip, Adam Molnár, Dominik Šípoš

Umístili jsme se na 3. místě.

 

      Vysoké Mýto 18.1. 2014

Fk Baník - Žďas Žďár nad Sázavou 0:0

Fk Baník - Sk Holice 1:1 (Knoll)

Fk Baník - Sk Polička 0:0

5.-8.místo: Fk Baník - Litomyšl 3:0 (V.Filip 2x,Štěrba)

5.-8.místo: Fk Baník - Sk Holice 2:1 (R.Filip,Vančura)

Sestava: Filip Havrda,David Štěrba, Šimon Vančura,Vojtěch Filip, Adam Molnár,Vojtěch Kolář, Robin Filip,Ondřej Knoll

Umístili jsme se na 5.místě.

 

      Holice 5.1. 2014

Fk Baník - Sk Solnice 0:3

Fk Baník - Sk Vysoké Mýto 0:3

Fk Baník - Agria Choceň 0:0

Fk Baník - Sk Holice 1:2 (Štěrba)

Fk Baník - Baník Vamberk 1:1 (Štěrba)

Fk Baník - Ústí nad Orlicí 0:5

Sestava: Filip Havrda,Tomáš Hrobař, David Štěrba, Šimon Vančura,Ondřej Knoll,Vojtěch Filip, Robin Filip, Adam Molnár,Vojtěch Kolář, Dominik Šípoš

Umístili jsme se na 6.místě.

 

     Chrudim 22.12. 2013

Fk Baník - Fc Chotěboř 6:0 (Knoll 3x,Molnár,Štěrba,V.Filip)

Fk Baník - MFK Chrudim 0:14

Fk Baník - Šk SFM Senec 0:9

Fk Baník - Futsal Čelechovice 0:3

 

    Pardubice 16.11. 2013

Fk Baník - Sk Pardubičky 1:1 (Štěrba)

Fk Baník - Sk Pardubičky 1:3 (Štěrba)

Fk Baník - FK AS Pardubice 0:2

Fk Baník - FK AS Pardubice 0:2

Fk Baník - Bukovka 4:1 (Vančura 2x,Molnár,Hrobař)

Fk Baník - Bukovka 3:0 (Hrobař 2x,Štěrba)

Sestava:Filip Havrda,David Štěrba,Šimon Vančura,Ondřej Knoll,Tomáš Hrobař,Vojta.Filip,Robin Filip,Adam Molnár,Vojta Kolář,Matěj Tichý

Umístili jsme se na 3.místě.