výsledky

IV. třída Přeloučsko

26. kolo

Baník - Újezd B 4:7 (1:5)

V posledním utkání sezony přivítal Baník lídra tabulky rezervu Újezda. Hosté přijeli ve velmi omlazené sestavě a přehrávali nás především rychlostně. Již v 36. minutě bylo skore 0:5 a domácí tým byl  ,,na ručník´´. Naštěstí v poslední minutě před pauzou si Fencl obhodil obránce a následně i brankáře, který zatáhl za záchranou brzdu, byl vyloučen a z následného přímého kopu snížil Svoboda. Ve druhém poločase chtěl Baník zahájit stíhací jízdu a v 52.minutě po faulu na aktivního Fencla bezpečně proměnil penaltu Šlechta. Bohužel šest minut na to oslabení hosté opět odskočili. Hru Baníku ve druhém poločase oživila posila z ,,A´´ týmu Mařata. V 66. minutě sám vstřelil gol, ale hosté opět rychle odpověděli. Poslední gol Baniku vstřelil v 86. minutě hlavou po rohu Kadeřábek. Hosté potvrdili roli favorita a celý zápas měli ve svých rukách. Baník může litovat prospaného začátku, chyb v obraně a především brankáře. Naše rezerva zakončila tuto sezonu na přijatelném 8. místě, nutno říct, že ambice byli o dvě příčky vyšší, které nám ale utekli jen smolně o 3 body. V tabulce produktivity jsme se s 58 goly umístili na šestém místě, o goly se podělilo celkem 20 hráčů. Nejlépe to střílelo Milanu Šourkovi ml., který má na kontě 8 branek. Naopak jsme ale hodně inkasovali, což bylo způsobeno především s problémy na pozici brankáře, kdy se na tomto postu vystřídalo neuvěřitelných 7 hráčů!!! Doufejme, že na příští sezonu řádně doplníme kádr.

Sestava: Fialka - J. Kuch, Šlechta, Král, Veselka - Kašička ml., Zajíc, Svoboda, Šourek ml. - Fencl, P. Doležal

Branky: Svoboda, Šlechta, Mařata, Kadeřábek

Karty: žk -J. Kuch, Šourek ml.

25. kolo

Selmice - Baník 4:1 (2:0)

V dalším sousedském derby nás čekal silný soupeř ze Selmic,bohužel i tentokrát jsme měli velké problémy se sestavou. Přesto se dala dohromady jedenáctka schopná potrápit domácího favorita. V prvním poločase byl mírně lepší domácí tým. Již v 5.minutě se sám na na branku Baníku řítil domací ostrostřelec Hochman, Král dokázal vyrazit a z následné dorážky Křivka minul odkrytou branku hostů. Hochman činil hostující obraně nemalé problémy a po dvou dalších jeho brejcích už Baník prohrával 2:0, když nejprve nahrával a poté ze sporné ofsajdové pozice sám skoroval. Baník kontroval několika přesnými kolmicemi za obranu z kopaček Linharta, ale vždy nám chyběl kousek štěstí abychom se dostali do golové pozice. Ve druhém poločase se domácí zatáhli na svoji polovinu bránit výsledek a vyráželi k rychlým brejkům. Jeden z nich přišel již na začátku, kdy sám na branku Baníku postupoval Benadík a Král se štěstím vykopl. Další šance domácích už ale znamenala zvýšení na 3:0. Jiskřičku naděje pro hosty pak vykřesal Šourek, který se trefil popáté za posledních 5 zápasů a je zatím nejlepšíjm střelcem naší rezervy. Všechny naděje zhasly po dalším nebezpečném brejku domácích, kdy Selmice upravili na konečných 4:1. Baník měl ve druhé půli míč častěji na kopačkách, tlačil domácí a vytvářel závary před jejich brankou. Linhart dokonce nastřelil břevno, ale jinak nám střelba vůbec nešla. Nejvíce pokusů měl Zajíc, bohužel někdy chyběla razance a jindy zase přesnost. Domácí byli bohužel fotbalovější, ale celý náš tým zaslouží pochvalu za bojovnost. Zvláště vyčnívali výkony krajních beků Kašičky s Veselkou a tvůrce hry Linharta. Slušné utkání bez karet spravedlivě řídil M.Čížek. V posledním zápase sezony přivítáme lídra tabulky rezervu Újezda.

Sestava: Král - Kašička ml., Šlechta, Kredba, Veselka - Kadeřábek, Zajíc, Linhart, Šourek ml. - Doležal, Okrouhlý

Branka: Šourek ml.

bez karet

24. kolo

Baník - Chrčice 6:1 (4:0)

V parném sobotním odpoledni nás čekal předposlední tým tabulky Polaban Chrčice.Počasí mělo vliv na tempo zápasu,ale sousedské derby od úvodu do konce bylo pod taktovkou domacích.Před zápasem měla naše rezerva problémy se sestavou.Pro zranění,či plnění pracovních povinností chyběli Vondrák,Černý,Doležal,Šlechta,Kašička,Fencl.Nakonec ale naši trenéři postavili silnou jedenáctku do které byli připraveni v případě potřeby osobně zasáhnout.Začátek zápasu nám vyšel skvěle a po dvou hlavičkách Koukala vedli domácí v 10.minutě již 2:0 a nadále diktovali tempo hry.Jediná šance hostů přišla okolo 20.minuty po hlavičce Demyána.Veterán Fialka se ale zaskočit nenechal a vytěsnil na rohový kop.Ve 30.minutě postupoval středem hřiště Král,přihrál Koukalovi a jeho slabou střelu hostující Havrda neudržel a připravil tak snadnou pozici pro Milana Šourka,který zvýšil už na 3:0.Po další chybě hostujícího brankáře dovršil aktivní Koukal hattrick a bylo to již 4:0 pro domací.Druhý poločas jsme mohli přidat několik dalších branek,ale nakonec se ujali už jen dvě střely Šourka,který rovnež zaznamenal hattrick.Minutu před naším šestým golem zaznamenal čestný úspěch hostů Pithart,který se vyhnul ofsajdové pasti a po úniku pokořil Fialku.Slušně hrané utkání řídil objektivní Jakoubek.V dalším kole nás čeká derby tentokráte v Selmicích,kteří jsou na špici tabulky.

Sestava: Fialka - J. Kuch (46. Svoboda), Linhart, Král ml., Veselka - Kredba, Zajíc (80. Král st.), Sajdl, Kadeřábek - Šourek ml., Koukal (46. OKrouhlý)

Branky: Koukal - 3, Šourek ml. - 3

bez karet

23. kolo

Jankovice - Baník 4:2 (1:2)

Dobrej vstup do utkání korunovaný gólem Zajíce. Poté domáci vyrovnali, ovšem do konce poločasu stihl dát branku ještě Šourek ml. Některé brankové příležitosti jsme nedokázali využít. A tak přišel ve druhém poločase zákonitě trest v podobě vstřelených branek domácích. Kaňkou na tomto zápase je zranění brankáře Vondráka při rozvičce, který si přetrhal vazy v malíčku.

Sestava: Král - Kašička ml., Šlechta, Brunclík (60. Meško), Veselka - J. Kuch (75. Okrouhlý), Zajíc, Svoboda, Šourek ml. - Fencl, Sajdl

Branky: Zajíc, Šourek ml.

22. kolo

Baník - Přelovice B 2:4 (1:3)

První poločas v jasné režii hostů. Dostali jsme laciné branky. Druhá půle byla vyrovnanější, několikrát jsme orazítkovali tyč a břevno.

Sestava: Vondrák - Kašička ml., Kredba (60. Okrouhlý), Král, Veselka - J. Kuch, Fencl, zajíc, Havrda - Šourek ml., Meško

Branky: Havrda, Fencl

ŽK: Havrda, Šourek ml.

21. kolo

Volno

20. kolo

Baník - Semín B 5:0 (1:0)

Pomalejší rozjezd, ve druhé půli již jasná převaha domácích a velmi dobrý výkon, korunovaný i krásnými góly. Pochvala pro celé mužstvo.

Sestava: Král - Kašička ml., Kredba, P. Doležal, Veselka - J. Kuch, Sajdl, Zajíc, Kadeřábek (35. Brunclík) - Fencl, Šourek ml.

Branky: Fencl 2, J. Kuch, Zajíc, Šourek ml.

ŽK: Zajíc, Král

19. kolo

Sopřeč - Baník 5:1 ( 1:0 )

Bez komentáře !!!

Pochvala pouze pro Honzu Vondráka v bráně !!!

Sestava: Vondrák - Kašička ml., Kredba ,Král , Kuch J. - Kadeřábek , Svoboda , Zajíc ( 46.min Veselka ) , Doležal - Fencl , Šourek ml. ( 75.min Novák )

Branky: Fencl

18. kolo

Baník - Rohoznice 2:2 (0:1)

V prvém poločase byli mírně lepší hosté a zaslouženě vedli. Ve druhém poločase se hra Baníku po změnách v sestavě zlepšila, byla vyjádřena i gólově. Bohužel, když jsme se dostali do vedení, tak hosté po naší chybě ihned vyrovnali. Zasloužená remíza, pochvala pro celý tým za bojovnost.

Sestava: Fialka - Kašička ml., Linhart, M. Černý (30. Meško), Veselka - J. Kuch, Svoboda, Fencl, Král (80. Okrouhlý) - P. Doležal, Šourek ml. (46. Kadeřábek)

Branky: Král, Kadeřábek

ŽK: Šourek ml., Meško

17. kolo

Dolany - Baník  0:3 (0:0)

Sestava: Fialka - Kašička ml., Linhart (70. Král), Filip (81. Okrouhlý), Veselka - Mařata, Brunclík, Svoboda, Kadeřábek - Šourek ml. (46. Sajdl), P. Doležal

Branky: P. Doležal, Sajdl, Mařata

ŽK:

16. kolo

Tetov - Baník  4:2 (3:0)

Silně kombinovaná sestava z důvodu absence hráčů "A" týmu se ze začátku úspěšně bránila domácímu týmu. Poločas ale vyzněl jednoznačně výsledkově jim, když jsme nedokázali ohrozit brankáře. V 2. poločase paradoxně po vyloučení J. Kucha, zlepšený výkon a kosmetická úprava výsledku. Utkání jsme dohráli v devíti hráčích, když se před koncem zranil Šourek st.

Sestava: Šlechta - Kašička ml., Král, M. Černý, Veselka - J. Kuch, Fencl, Zajíc, Kadeřábek - Šourek st., Rokyta (46. Okrouhlý)

Branky: Fencl, Šourek st.

ŽK: J. Kuch, Král

ČK: J. Kuch

15. kolo

Baník - Kojice  4:2 (1:2)

Špatný začátek zápasu. V 10. minutě jsme prohrávali 0:2 po chybách celého mužstva. Snížili jsme těsně před přestávkou na 1:2 z pokutového kopu. V druhém poločase zlepšený výkon přinesl další tři branky a cenné vítězství. Pochvala za bojovnost patří celému týmu a střídajícím "žolíkům" za góly.

Sestava: Vondrák - J. Kuch, Šlechta (60. Šourek st.), Sajdl, Kašička ml. - Kadeřábek (46. Mařata), Svoboda, Zajíc, Havrda - Šourek ml. (89. Okrouhlý), Král

Branky: Šlechta, Šourek ml., Šourek st., Okrouhlý

ŽK:

14. kolo

Bukovka - Baník  2:5 (0:2)

První utkání v sezoně. Uklidnění přinesla branka na 0:1, kterou vsítil brankář Vondrák z výkopu. Poté již kontrolované utkání. Podali jsme dobrý výkon a hlavně jsme se více vyrovnali s hrbolatým terénem. Pochvala patří celému mužstvu a Milanovi Šourkovi staršímu, který vsítil dvě branky a o hattrick ho připravil pouze rozhodčí.

Sestava: Vondrák - Kašička ml., Šlechta, M. Černý (46. Šourek st.), J. Kuch - P. Doležal, Svoboda, Zajíc, Kadeřábek (65. Okrouhlý) - Šourek ml., Král

Branky: Šourek st. 2, Vondrák, Zajíc, Svoboda

ŽK:

13. kolo

Baník - Bukovka  0:3 (0:0)

V prví půlce byly šance na výhru vyrovnané. Po přestávce jsme zazdili tři šance a hosté začali účtovat. Během jedenácti minut zajistil hattrickem Bukovce vítězství Hlaváč.

Sestava: Roubíček - J. Kuch, M. Černý, Šlechta, Veselka - Král, Kašpar, Zajíc, Sekerka - Šourek st., Fencl

ŽK: Král

12. kolo

Újezd B - Baník  1:1 (1:0)

V úvodu utkání nám působili rychlonozí hráči domácích nemalé problémy a po chybě v obraně jsme prohrávali. Po obrátce jsme zlepšili obsazování hráčů soupeře a tím jsme eliminovali jeho rychlost. Po chybě domácího brankáře jsme zaslouženě vyrovnali a taktickou hrou dovedli utkání k remízovému konci. Pochvala za předvedený výkon pro celé mužstvo, zejména nás podržel brankář Meško.

Sestava: Meško - J. Kuch, Šlechta, Kredba, Kašička - Král, Svoboda, Zajíc (65. Veselka), Havrda - Fencl, Mařata (75. Šourek st.)

Branky: Svoboda

ŽK: J. Kuch, Svoboda

11. kolo

Baník - Selmice  1:3 (1:3)

Dostali jsme dva rychlé góly. Hosté byli po celý zápas lepší. Ve druhém poločase nastalo na straně domácích mírně zlepšení, bez gólového efektu.

Sestava: Meško - Roubíček (73. Okrouhlý), Šlechta, J. Kuch, Kašička ml. - Král, Svoboda, Zajíc, Šourek ml. - Fencl, Havrda

Branky: Šlechta

10. kolo

Lab. Chrčice - Baník  2:6 (2:2)

Na začátku rychlé naše vedení 2:0. Poté ztráta koncentrace a dvě hrubé chyby obrany a domácí vyrovnali. V druhém poločase již jednoznačně naše převaha, která byla vyjádřena krásnými góly. Výsledek 2:6 mluví za vše. A to jsme ještě byli k domácím milosrdní. Pochvala pro celý tým.

Sestava: Roubíček - J. Kuch, Šlechta, M. Černý, Sekerka - Král, Svoboda, Havrda, Zajíc - Fencl, Šourek ml.

Branky: Havrda 2, Král, Fencl, Šourek ml., Svoboda

9. kolo

Baník - Jankovice  2:1 (0:1)

V 1. poločase hra bez zaujetí a bojovnosti. Hosté celkem zaslouženě šli do vedení. V druhém poločase zlepšený výkon vyjádřený dvěma góly. Výsledek je určitě lepší než předvedená hra.

Sestava: Meško - Filip, Šlechta, Kredba, Kašička - Zajíc (46. P. Doležal), Mařata, Král (70. Okrouhlý), Havrda - Fencl, Šourek ml. (78. Šourek st.)

Branky: Mařata, Fencl

ŽK: Šlechta, Zajíc, Filip

8. kolo

Přelovice B - Baník  1:1 (1:0)

Od začátku vyrovnané utkání. Stačili jsme eliminovat útočné snahy domácích a sami se pokoušeli o rychlé protiútoky. V 5. min. nám byl odepřen jasný pokutový kop. Na konci 1. poločasu jsme ale bohužel inkasovali. 2. poločas začal ve stejném duchu. Ale dokázali jsme s vydatným přispěním domácích vsítit branku. Poté byl vyloučen Černý. Domácí za vydatné podpory rozhodčího se snažili využít početní převahy, ale odolali jsme i pískané penaltě. Dokonce jsme sami měli možnost vsítit branku. Remíza je spravedlivá. Pochvala pro celý tým za kolektivní výkon a bojovnost.

Sestava: Meško - Novák, Šlechta, Brunclík (50. Roubíček), Sekerka (75. Král) - Kašička, Svoboda, Fencl, Zajíc - Havrda, M. Černý

Semín B - Baník   4:1 (2:1)

Znovu stejná píseň. Chyby v obraně, chyby v obraně, chyby v obraně. Góly dostáváme velice snadno a s obrovským úsilím je dáváme. Soupeř určitě hratelný, ale výsledek hovoří za vše. A ještě zbytečná červená karta pro J. Kucha. Poděkování J. Roubíčkovi za pomoc na brankářském postu.

Sestava: Roubíček - Novák, Šlechta, Král, J. Kuch - Sekerka (65. Kašička), Zajíc, Svoboda, P. Doležal - Havrda, Vnouček (46. Veselka)

Branky: J. Kuch

ŽK: J. Kuch

ČK: J. Kuch

5. kolo

Baník - Sopřeč   1:1 (0:1)

Z naší strany opět prospaný první poločas. Hosté šli zaslouženě do vedení. V druhém poločase zlepšený výkon korunovaný nadherným gólem Zajíce. Výsledek je spravedlivý vzhledem k vývoji utkání.

Sestava: Meško - Novák (46. Zajíc), Šlechta, Král (60. Okrouhlý), Filip (75. Kašička) - P. Doležal, Svoboda, M. Černý, J. Kuch - Havrda, Kredba

Branky: Zajíc

4. kolo

Rohoznice - Baník   4:2 (2:0)

Zatím náš nejlepší podzimní výkon, ale bez bodového zhodnocení. Domácí hráče jsme v poli fotbalově přehráli, ale opět nás srazily góly v naší siti po hrubých chybách obrany a brankáře. Musíme doufat, že se hráči již konečně poučí a v příštím zápase dokážeme konečně bodovat.

Sestava: Andrle - P. Doležal, Šlechta, Král, J. Kuch - Vohralík, M. Černý (75. Brunclík), Svoboda, Zajíc (46. Kašička ml.) - Havrda (70. Mařata), Meško

Branky: Vohralík 2

3. kolo

Baník - Dolany   0:3 (0:3)

V 1. poločase hra plná individuálních chyb, celkově bez pohybu. Druhý poločas přinesl již zlepšený výkon, ale bez ohrožení brány hostí. Jediná šance se nám naskytla v 85 min. z penalty za faul na Sajdla. I s ní jsme naložili v duchu celého zápasu (J. Kuch).

Sestava: Andrle - J. Kuch, Šnýdr, Král, Veselka (46. Sajdl) - Filip, M. Černý, Svoboda, Zajíc (75. Kašička ml.) - Kredba, Balog (60. Vnouček)

2. kolo

Baník - Tetov   6:1 (2:1)

Od začátku nervózní utkání. Hosté v 9 lidech, od 35. minuty v deseti. Za stavu 2:0 Tetov ihned z výkopu zdramatizoval utkání. Teprve závěrečných 20 minut se projevila početní převaha a i díky podařeným střídáním jsme rozhodli utkání v náš prospěch.

Sestava: Meško - J. Kuch, Vaníček, Král, Veselka - Filip, Svoboda, M. Černý (77. Okrouhlý), P. Doležal (46. Havrda) - Šnýdr (74. Vnouček), Hrbek

Branky: Svoboda 2, Vnouček 2, M. Černý, Šnýdr

ŽK: J. Kuch

1. kolo

Kojice - Baník  4:0 (2:0)

Utkání odpovídalo začátku soutěže. V prvém poločase domácí jasně lepší, ale góly byly inkasovány po hrubých chybách. Druhý poločas po změnách v sestavě již vyrovnanější. Neproměněné šance a další dvě branky v naší siti určily výsledek.

Sestava: Král - J. Kuch, Vaníček, Šnýdr, M. Černý (70. Vnouček) - Zajíc, Kredba (46. Kašička ml.), Svoboda, Filip - Šourek st. (46. Sekerka), Balog

ŽK: Šnýdr