sestava: Havrda - Cihlář, Bucifal, Liška, Knoll, Štěrba, Svoboda, Vančura, Hrobař, Týč, Veselka

FK Pardubice U8 - FK Baník Chvaletice 0:1

branky: Alex Liška

sestava: Svoboda - Cihlář, Bucifal, Liška, Knoll, Štěrba, Vančura, Pinkasová, Týč, Hrobař, Tříska, Veselka

Další utkání, které jsme sehráli bez osvědčených brankařů Havrdy a Rejfka. Do brány se musel znovu postavit universal Svoboda. Po vyrovnaném utkání, kdy se do šancí dostávali oba celky zvítězil FK Baník Chvaletice. V závěru utkání skoroval střelou ze střední vzdálenosti Liška.

FK Baník U8 - TJ Přelovice U8  1:8

sestava: Svoboda - Cihlář, Bucifal, Knoll, Štěrba, Vančura, Tříska, Týč, Hrobař

První třetinu zápasu jsme opět prospali. Krásnou brankou na 1:3 snižoval Bucifal. Ale výkony našeho mladého mužstva jsou určitě příslibem do budoucnosti.

FK Baník U8 - Řečany n. L. U8  1:5

sestava: Svoboda - Cihlář, Bucifal, Liška, Knoll, Štěrba, Vančura, Pinkasová, Tříska, Týč, Hrobař

Do utkání jsme nastoupili bez brankáře, mezi tyče musel Svoboda. Opět nám utekl začátek utkání, když jsme brzy inkasovali. Zasloužená výhra hostů.

FK Valy U8 - FK Baník U8 5:2

branky: Cihlář, Bucifal

sestava: Havrda - Rejfek, Bucifal, Liška, Knoll, Svoboda, Pinkasová, Vančura, Štěrba, Veselka, Tříska, Cihlář, Týč

V utkání jsme se ujali dokonce i vedení. O dobrý výsledek jsme se připravili vlastními chybami.

FK Baník U8 - SK L. Bohdaneč U8 2:9

branky: Svoboda 2

sestava: Havrda - Rejfek, Cihlář, Knoll, Svoboda, Štěrba, Tříska, Týč, Veselka

Rozhodla větší vyspělost bohdanečského celku.

fotogalerie k zápasu: www.chvalburg.cz/pripravka.zip a brunda13.rajce.idnes.cz/Chvaletice_-_Bohdanec_jaro_2012_pripravka/

Titanic Srch U8 - FK Baník U8 9:1

branka: Svoboda

sestava: Havrda - Cihlář, Rejfek, Knoll, Štěrba, Tříska, Svoboda, Veselka, Hrobař

Opět se potýkáme s velkou marodkou. První třetinu zápasu jsme prospali a inkasovali šest branek. Poté se hra vyrovnala, měli jsme i nějaké šance, jednu z nich dokázal využít Svoboda.

TJ Lipoltice U8 - FK Baník U8  9:0

sestava: Rejfek - Bucifal, Cihlář, Havrda, Knoll, Štěrba, Vančura

K utkání, vzhledem k marodce v mužstvu jsme odjeli pouze v počtu sedmi dětí. Hoši předvedli velice bojovný výkon, oproti podzimu (0:17), došlo k rapidnímu zlepšení.

fotogalerie k zápasu: brunda13.rajce.idnes.cz/Lipoltice_-_Chvaletice_pripravka_jaro_2012/

FK Baník U8 - FK AS Pardubice U8 2:8

branky: Štěrba, Svoboda

sestava: Rejfek - Bucifal, Cihlář, Havrda, Knoll, Šnajdr, Svoboda, Štěrba, Vančura, Pinkasová, Veselka

Kluci sehráli proti hostům z Pardubic velice vyrovnané utkání, když po dvou třetinách byl stav pouze 2:5. Rozhodla lepší produktivita hostů. Kluky chválíme za bojovnost a přístup k utkání.

fotogalerie k zápasu: brunda13.rajce.idnes.cz/Chvaletice_-_FK_AS_Pce_pripravka_jaro_2012/

Halový turnaj Města Chvaletice 28.1.2012

sestava: Adam Svoboda, Alex Liška, Martin Bucifal, Láďa Šnajdr, Ondra Knoll

Šimon Vančura, Filip Havrda, Viktorka Pinkasová

Výsleky utkání:

FK Baník Chvaletice - TJ Přelovice                     2 : 3        Láďa Šnajdr 2

Slavoj Ratboř - FK Baník Chvaletice                  2 : 0

FC Bukovka - FK Baník Chvaletice                     1 : 0

FK Baník Chvaletice - SK Lázně Bohdaneč          0 : 1

SK Řečany nad Labem - FK Baník Chvaletice      1 : 0