7. Real      2-0-12 49:113 6b
8. Stylerz   2-0-12 51:140 6b

5. kolo

Válec J. Lhota - AC Tulipán 3:3 (1:0)

Vyrovnané utkání, domácí v průběhu zápasu vedli dvakrát o dvě branky - 2:0 a 3:1, ale v druhém poločase v posledních pěti minutách jsme dokázali srovnat a naší zlepšenou hrou jsme byli nakonec blízko vítězství. To by bylo pro domácí příliš kruté, za svůj výkon si bod určitě zasloužili.

Sestava: Cincibus - V. Kuch, Grande, Wiesner, Hataš - Brunclík, Fr. Pelant, F. Doležal, Molnár

Branky: Hataš 2, V. Kuch

4. kolo

AC Tulipán - Real Vodárna 6:1 (3:1)

Do utkání jsme vstoupili stylem nedáš, dostaneš. První velkou šanci zápasu nevyužil Kosprt, z následného protiútoku jsme hned inkasovali. Ale i nadále jsme hráli velice aktivně a odměnou nám byly tři branky do konce prvého poločasu. I v druhém poločase jsme drželi otěže utkání jasně ve svých rukách a hostům nedali žádnou šanci. Brankový účet mohl být daleko vyšší.

Sestava: Cincibus - Melicher, V. Kuch, Kosprt, Wiesner - Grande, Molnár, F. Doležal, Hataš - Jos. Pelant, Brunclík

Branky: Grande 3, Jos. Pelant, Wiesner, Kosprt

3. kolo

Sokol Býchory - AC Tulipán  9:3 (3:2)

Zasloužená prohra. Býchory nám udělily lekci z produktivity, pomalu každá jejich střela končila brankou. V prvém poločase jsme ještě drželi se soupeřem krok, v druhém poločase jsme obdrželi rychlý tři góly a to nás položilo. Na větší odpor jsme se už nezmohli, kaňkou zápasu je vyloučení Novotného za nesportovní chování dvě minuty před koncem.

Sestava: Cincibus - Fr. Pelant, V. Kuch, Wiesner, Mařata - Kosprt, Novotný, Jos. Pelant, Molnár - Brunclík

Branky: Wiesner, Mařata, Novotný

2. kolo

AC Tulipán - Startip Řečany  2:2 (0:0)

Na domácí palubovce jsme chtěli potvrdit vítězství z minulého kola. Čekal nás v derby tým Řečan a před nabitou halou byl první poločas z obou stran nervózní. Ani jedno mužstvo si nevypracovalo vyloženou šanci. Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší, aly byly to paradoxně Řečany, který se dostaly do vedení. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat a po pohledné kombinaci skóroval F. Doležal. Závěr utkání byl hektický. Nejprve dvě minuty před závěrečným hvizdem po skluzu F. Doležala byla nařízena přísná penalta, tu hosté proměnili. Minutu před koncem se o spravedlivou dělbu bodů postaral Novotný, který zavěsil z přímého kopu.

Sestava: Cincibus - F. Doležal, Novotný, Hataš, Jos. Pelant - V. Kuch, Melicher, Wiesner, Mařata - Molnár

Branky: F. Doležal, Novotný

Diváků: 60

1. kolo

Stylerz Pečky - AC Tulipán   0:12 (0:5)

Náš tým nastoupil 18.11. na hřišti nováčka soutěže Stylerz Pečky, který nastoupil k zápasu v pouhých 6-ti členech kádru a bez futsalového míče, což značně ovlivnilo celý zápas. Ihned od úvodu zápasu jsme ukazovali soupeři svojí kvalitu a zkušenosti, které jsme v prvních 5-ti minutách korunovali dvěma brankami po krásných střelách útočníků. Poté se k prvním dvou vážným akcím dostali domácí, vždy ale ztroskotali na našem brankáři. Po těchto akcích opět udeřili Tulipáni a v 12-té minutě zápasu opět po střelách vedli už 0:4. Od této chvíle jsme byli pánem na hřišti a do poločasu zvýšili na poločasový výsledek 0:5. V druhém poločase tým Tulipánů hrál na krásu a po mnoha krásných akcích většinou skórovali do prázdné branky.Domácí si nevytvořili žádnou vážnější akci. Na každé straně se kopala jedna penalta, ale ani jedna nebyla proměněna. Po závěrečném hvizdu sudího bylo konečné skóre 0:12, které ale mohlo být daleko vyšší, konstatoval brankář Tulipánů David Cincibus.

Sestava: Cincibus - F. Doležal, Novotný, Hataš, Kosprt - Vohralík, Wiesner, Mařata, Jos. Pelant - Melicher, Molnár

Branky: Vohralík 3, Jos. Pelant 3, Mařata 3, Kosprt 2, Novotný